Poradniki

Studia MBA – dlaczego warto je ukończyć?

Pinterest LinkedIn Tumblr

Wraz z rozwojem nowych technologii w Polsce i na świecie wzrosło zapotrzebowanie na wykwalifikowanych managerów, którzy są w stanie sprawnie zarządzać dużymi projektami. Takie osoby nierzadko pracują na styku IT i biznesu. Aby móc sprawnie poruszać się w tych obszarach, warto zapisać się na studia MBA. Czy to dobry wybór dla przyszłych managerów?

Studia MBA, czyli Master of Business Administration łączą w sobie wiedzę z wielu obszarów. Wszystko po to, aby przyszły absolwent umiał sprawnie zarządzać zespołem i wiedział, jak tworzyć skuteczne strategie biznesowe. Podyplomowe studia MBA otworzą Ci drogę do piastowania wysokich pozycji w firmach oraz do zasiadania w radach nadzorczych spółek Skarbu Państwa. Kiedy warto rozpocząć studia MBA i jak pogodzić je z pracą?

Master of Business Administration – zadbaj o swoją przyszłość już dziś

Studia podyplomowe to doskonały sposób na podniesienie swoich kwalifikacji. Jednak wiele osób obawia się, że zajęcia na uczelni będą kolidowały z pracą lub ze zobowiązaniami rodzinnymi. W praktyce połączenie nauki z pracą lub zajmowaniem się rodziną nie jest wcale takie trudne, jak może się z początku wydawać. Wystarczy, że wybierzesz wygodną dla siebie formę studiowania.

Wyższa Szkoła Biznesu oferuje swoim studentom możliwość studiowania w trybie RealTime online. Jest to forma kształcenia na odległość z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Studenci uczestniczą w zajęciach, które są organizowane w czasie rzeczywistym, a uczelnia dostarcza im wszelkich niezbędnych materiałów i umożliwia korzystanie z nich w dowolnym momencie. W efekcie nie tylko zaliczysz zajęcia bez wychodzenia z domu, ale także będziesz mógł w pełni się na nich skupić, ponieważ materiały zostaną Ci udostępnione przez wykładowcę.

Studia MBA – czy to najlepszy możliwy wybór?

Obecnie trudno wyobrazić sobie pracę, w której nie trzeba ustawicznie się dokształcać. Dlatego każdy z nas na pewnym etapie kariery zawodowej stanie przed wyborem, na jakie studia podyplomowe najlepiej się zapisać? Jeśli marzy Ci się praca na wysokich stanowiskach kierowniczych, studia MBA będą optymalnym rozwiązaniem. Ten kierunek jest równie popularny, jak informatyka, a jednocześnie daje szerokie perspektywy zawodowe i umożliwia znalezienie pracy w niemal każdej branży.

W trakcie studiów MBA będziesz mieć okazję do nawiązania nowych znajomości, które mogą zaprocentować w przyszłości. Wykłady są prowadzone przez doświadczonych specjalistów i praktyków, którzy przekażą Ci całą swoją wiedzę i chętnie doradzą wybór adekwatnej ścieżki zawodowej. Jest to ogromna szansa na zdobycie praktycznych umiejętności analitycznych, dzięki którym Twoja kariera nabierze rozpędu.

Master of Business Administration to bardzo prestiżowy kierunek studiów. Ukończenie tego kierunku nie tylko dobrze wygląda w CV, ale także wyposaży Cię w wiedzę i umiejętności, niezbędne do poradzenia sobie w nowej pracy. Jest to świetny wybór dla osób, które mierzą wysoko i z optymizmem patrzą w przyszłość.

Od ponad 5 lat dzielę się swoją wiedzą na temat elektroniki użytkowej. Tworzę poradniki technologiczne rozwiązujące realne problemy napotykane podczas użytkowania sprzętu. Recenzuję elektronikę taką jak routery, audio, smartfony, laptopy itp.

Skomentuj