Poradniki

Szukasz nowej chłodziarki? Lodówka side by side Gorenje może okazać się strzałem w dziesiątkę!

Pinterest LinkedIn Tumblr

Centrum wielu domów stanowi kuchnia. Nic więc dziwnego, że staramy się urządzić ją tak, by spędzanie w niej czasu było jak najbardziej przyjemne. Jeśli chcemy, by nic nie popsuło nam humoru w czasie gotowania, warto wyposażyć kuchnię w najlepszej jakości sprzęty i urządzenia AGD. Wśród nich wyróżnić można jakościowe lodówki side by side. Sprawdź, dlaczego warto postawić na sprzęt marki Gorenje!

Niezależnie od tego, czy jesteś fanem innowacyjnych rozwiązań, czy szukasz sprawdzonych urządzeń do swojej kuchni — optymalnym wyborem może okazać się Gorenje NRS9EVX. Ta niesamowita lodówka side by side zapewni Ci wszystko, czego oczekujesz – jakość, mnóstwo miejsca do przechowywania żywności zarówno po stronie chłodziarki, jak i po stronie zamrażarki, a także wiele ciekawych funkcji dodatkowych.

Piękne i praktyczne lodówki od Gorenje

Słoweńska marka Gorenje ma jedno motto — life simlified, co znaczy „uproszczone życie”. Firma oferuje urządzenia, które znacznie pomagają w codziennym funkcjonowaniu, a także ułatwiają wykonywanie codziennych, powtarzalnych czynności. Wśród oferty marki Gorenje można z łatwością wybrać to, co będzie odpowiadało indywidualnym potrzebom użytkownikom.

Poza tworzeniem funkcjonalnych produktów firmę tę charakteryzuje również niezwykle nowoczesny design oraz bardzo przystępna cena idąca w parze z wysoką jakością. Niezależnie od tego, czy chodzi o lodówkę, czy inny sprzęt Gorenje, są to przedmioty dostępne praktycznie na każdą kieszeń.  

Lodówki side by side są urządzeniami pomocnymi, praktycznymi i bardzo estetycznymi. Można powiedzieć, że jest to inwestycja na bardzo długie lata. Wśród szerokiej oferty lodówek od Gorenje znajdziemy takie, które wyróżniają się nietypowymi kolorami. Szeroki wybór wielkości lodówek to kolejna cecha charakterystyczna produktów tej marki.

Przydatne funkcje, które zyskasz dzięki marce Gorenje

Funkcjonalność i praktyczność to najważniejsze zalety lodówek side by side od Gorenje. Znaczna liczba półek, szuflad oraz pojemników znacznie upraszcza chowanie produktów do lodówki. Praktycznie wszystkie chłodziarki Gorenje posiadają specjalne półki na owoce wyposażone w specjalistyczny system VitaLight. Pomarańczowe światło znacznie spowalnia proces dojrzewania owoców, dzięki czemu dłużej zachowują świeżość i nie tracą witamin ani składników mineralnych.

Kolejna funkcja warta polecenia to Humidity Control, która pozwala zachować odpowiedni poziom wilgotności. Z kolei specjalna szuflada ZeroZone i opcja Fresh Activ doskonale nadają się do przechowywania owoców morza, ryb oraz mięsa. Hermetyczny pojemnik umożliwia komfortowe przechowywanie produktów wydzielających bardzo intensywny zapach.

Chłodziarka marki Gorenje ma jeszcze jedną zaletę – wbudowaną technologię NoFrost Plus. Oznacza to, że nie trzeba jej rozmrażać, ponieważ w jej wnętrzu nie powstaje szron czy lód. Dodatkowy program EcoMode skutecznie oszczędza prąd, a wysoka klasa energetyczna może zagwarantować niskie rachunki za energię.

Od ponad 5 lat dzielę się swoją wiedzą na temat elektroniki użytkowej. Tworzę poradniki technologiczne rozwiązujące realne problemy napotykane podczas użytkowania sprzętu. Recenzuję elektronikę taką jak routery, audio, smartfony, laptopy itp.

Skomentuj