Njusy

Nowy Logitech Signature K650 Wireless Comfort

Pinterest LinkedIn Tumblr

Logitech to jeden z największych producentów klawiatur. Producent ogłosił właśnie swój nowy produkt. Mowa o klawiaturze Logitech Signature K650 Wireless Comfort, która została stworzona z myślą o komforcie pracy.

Przede wszystkim ergonomia

Signature K650 Wireless Comfort, jak sama nazwa wskazuje ma być przede wszystkim bezprzewodowa oraz wygodna. Jest to pełnowymiarowa klawiatura z blokiem numerycznym.

To co wyróżnia tą klawiaturę, to ulepszone skróty, zintegrowana podpórka pod nadgarstki oraz głęboko wyściełane klawisze klawiatury. Klawisze posiadają również głęboką amortyzację. Logitech zrobił niemal wszystko, by pisanie na tej klawiaturze było przyjemne i pozwalało pracować godzinami.

Może cię zainteresować:

Skróty klawiszowe obejmują m.in. błyskawiczne robienie zrzutów ekranu, włączanie i wyłączanie mikrofonu (praca zdalna i telekonferencje) oraz zarządzanie zakładkami w przeglądarce internetowej.

Signature K650 działa na niemal każdym systemie operacyjnym – Windows, macOS, Linux, ipadOS, iOS, Android. Jest ona też produktem certyfikowanym w zakresie obsługi komputerów Chromebook.

Producent pisze, że klawiatura Signature K650 będzie działać nawet przez 36 miesięcy (2 baterie AA umieszczone w urządzeniu).

Klawiatura jest już do kupienia i jej ceny zaczynają się od 219 zł. Signature K650 jest dostępna w dwóch wersjach kolorystycznych – biały i grafitowy.

Logitech K650 Signature Porównaj na Ceneo

Od ponad 5 lat dzielę się swoją wiedzą na temat elektroniki użytkowej. Tworzę poradniki technologiczne rozwiązujące realne problemy napotykane podczas użytkowania sprzętu. Recenzuję elektronikę taką jak routery, audio, smartfony, laptopy itp.

Skomentuj