Njusy Telefony

realme GT Neo 5 i ładowanie 240 W – czyli zawieszanie poprzeczki jeszcze wyżej

Pinterest LinkedIn Tumblr

W ostatnim czasie pojawiają się przecieki na temat najnowszej wersji telefonu marki realme GT. Mowa o modelu realme GT Neo 5. Okazuje się, że będzie on wyposażony w ładowarkę o mocy 240 W!

Pamiętaj jak dziś pod jakim byłem wrażeniem ładowania GT Neo 3. Ładowarka 150 W robiła mega robotę. Wniosek z testów był taki, że przy takiej ładowarce powerbank nie jest potrzebny jak można naładować telefon w 15 minut.

Wiele osób może się zastanawiać dlaczego najnowszy model GT Neo jest oznaczony numerkiem 5, a nie 4. Okazuje się, że to wina chińskich przesądów, które mówią, że cyfra 4 przynosi pecha (śmierć).

Najnowszy model, GT Neo 5, będzie wyposażony w ładowarkę o mocy 240 W. realme zawiesza poprzeczkę naprawdę wysoko. Premiera tego telefonu ma się odbyć na rynku chiński w lutym tego roku. Co ciekawe, producent jeszcze nie podaje informacji na temat tego jak szybko uda się naładować telefon do 100%.

Wstępne informacje mówią o dwóch wariantach tego modułu. Pierwszy będzie wyposażony w ładowanie 150 W + akumulator 5000 mAh, a drugi w szybkie ładowanie 240 W + akumulator 4600 mAh.

Telefon będzie miał również 13 czujników temperatury, które będą monitorować proces ładowania i wyłączać urządzenie, jeśli temperatura przekroczy niebezpieczny poziom. Realme twierdzi, że bateria zachowa 80% swojej początkowej pojemności po 1600 cyklach ładowania.

Od ponad 5 lat dzielę się swoją wiedzą na temat elektroniki użytkowej. Tworzę poradniki technologiczne rozwiązujące realne problemy napotykane podczas użytkowania sprzętu. Recenzuję elektronikę taką jak routery, audio, smartfony, laptopy itp.

Skomentuj