Njusy

NAVITEL T787 4G – wielozadaniowy tablet nawigacyjny z 4G, Bluetooth i GPS

Pinterest LinkedIn Tumblr

Firma NAVITEL®, dostawca wiodących rozwiązań na rynku elektroniki samochodowej wprowadza do sprzedaży nowy tablet – T787 4G. Został wyposażony w system operacyjny Android ™  12, moduł 4G, GPS, 7-calowy ekran oraz slot na kartę SIM.

Tablet Navitel T787 4G
Tablet Navitel T787 4G

NAVITEL T787 4G pracuje pod systemem operacyjnym Android™ 12. Stabilność pracy urządzenia gwarantuje szybki procesor MTK8765, o częstotliwości taktowania 1.3 GHz oraz bateria Li-Pol o pojemności 2800 mAh. Ładowanie odbywa się poprzez nowoczesny port USB typu C. Tablet wyposażono w jasny, 7-calowy ekran IPS o rozdzielczości 1024×600 pikseli, a także aparat przedni 2MP i tylny 5MP. Pamięć wewnętrzna urządzenia wynosi 32 GB, a RAM – 3 GB. Slot karty SD umożliwia rozszerzenie pamięci o dodatkowe 128 GB, natomiast wykonywanie połączeń jest możliwe dzięki uwzględnionemu slotowi na kartę SIM.

Czytaj także:  Jak karta pamięci do kamery samochodowej?

Za łączność tabletu odpowiadają wbudowany Bluetooth oraz Wi-Fi. Oprócz modemu 3G, w modelu T787 został uwzględniony także modem 4G, który charakteryzuje się ultraszybkim i wydajnym działaniem, podnosząc komfort korzystania z Internetu.

Producent zdecydował się na zainstalowanie w T787 4G oprogramowania nawigacyjnego Navitel Navigator. Aplikacja uwzględnia mapy 47 krajów, wraz z dostępem do szerokiej bazy POI. Kierowca jest ostrzegany przed fotoradarami na drodze, ma dostęp do 3 alternatywnych tras do wyboru wraz z podanym czasem jazdy. Korzystanie z map może odbywać się również offline. Aktualizacje są darmowe dla wszystkich użytkowników urządzeń nawigacyjnych NAVITEL.

Dodatkowo wbudowany G-sensor wykrywa ruch i umożliwia dopasowanie widoku tabletu w pionie lub poziomie, ułatwiając korzystanie z aplikacji nawigacyjnej.

Czytaj także: Jaka kamera samochodowa?

Po dłuższej przerwie powracamy z nowością w kategorii tabletów, z modelem T787 4G. Jest to propozycja dla tych, którym zależy na szybkim transferze danych i niezawodnym działaniu Internetu. Moduł 4G odpowiada właśnie za łączność na najwyższym poziomie, umożliwiając wygodne przeglądanie stron, pracę czy oglądanie wideo. NAVITEL T787 4G może służyć do wykonywania obowiązków służbowych, spędzania wolnego czasu, czy jako nawigacja w podróży dzięki aplikacji Navitel Navigator. Tablet charakteryzuje się też ciekawym designem, m.in. dzięki odbijającej światło obudowie. Funkcje, jakie oferuje, w porównaniu do ceny są bardzo korzystne, co z pewnością wyróżnia go na tle tego typu produktów dostępnych na rynku. Podsumowując, uważam, że jest to idealna opcja dla tych, którym zależy na solidnym urządzeniu z 4G za rozsądne pieniądze. Tobiasz Jankowski, CEO NAVITEL EUROPE

W zestawie oprócz tabletu znajdują się: uchwyt samochodowy, ładowarka samochodowa 12/24 V, ładowarka sieciowa, kabel USB typu C, instrukcja obsługi i karta gwarancyjna.

NAVITEL T787 4G dostępny jest w sieciach sklepów z elektroniką użytkową i serwisie Allegro. Sugerowana cena tabletu – 449 złotych.

Uwielbiam nowe technologie oraz wszelkiego rodzaju gadżety (ale tylko te użyteczne). Pochłaniam nowości i ciekawostki związane z technologią. Uważam, że technologia może nam bardzo pomóc (o ile będzie używana z rozwagą). Z zawodu jestem programistą JavaScript.

Skomentuj