Ciekawostki technologiczne Kryptowaluty

Klub nocny w Las Vegas pokazuje jak wykorzystać płatności kryptowalutą w praktyce

Pinterest LinkedIn Tumblr

Branża dla dorosłych jest dość specyficzna. Odkąd pamiętam, to zawsze jako pierwsza przecierała szlaki we wdrażaniu nowinek technologicznych. Dzisiaj mam dla Was newsa o striptizerkach z Las Vegach, które przyjmują płatności w bitcoinach.

Wszystko dzieje się w nocnym klubie Legends Room. To właśnie w nim, tancerki mogą otrzymywać zapłatę za swój występ. Aby być jeszcze bardziej nerdowym, że tak się wyrażę, to panie noszą tymczasowe tatuaże z kodem QR przechowującym informację o swoim portfelu. W wywiadzie dla lokalnej telewizji tancerki zdradziły, że klienci dość często wybierają płatność za pomocą kryptowaluty.

Czytaj także: Co to jest bitcoin?

Poniżej materiał wideo z lokalnego serwisu informacyjnego w języku angielskim.

Przykład tego klubu nocnego pokazuje jak branża dla dorosłych wykorzystuje nowe technologie. Z jednej strony mamy zwiększenie bezpieczeństwa i prywatności, bo na wyciągu z karty kredytowej nie będzie śladu (żona lub dziewczyna o niczym się nie dowie :). Z drugiej strony mamy bardzo dobry marketing, bo patrzcie, możecie u nas płacić kryptowalutą.

Zobacz również: Co to jest i jak działa blockchain?

Oczywiście w Legends Room stoi bankomat z którego można wypłacać bitcoiny. Żeby było jeszcze ciekawiej, to same tancerki są mocno zainteresowane tematem kryptowalut i każdemu klientowi są w stanie wytłumaczyć co i jak.

Od ponad 5 lat dzielę się swoją wiedzą na temat elektroniki użytkowej. Tworzę poradniki technologiczne rozwiązujące realne problemy napotykane podczas użytkowania sprzętu. Recenzuję elektronikę taką jak routery, audio, smartfony, laptopy itp.

Skomentuj