Njusy

OPPO nawiązuje współpracę z Biedronka Home

Pinterest LinkedIn Tumblr

Urządzenia OPPO w Polsce znajdują się w ofertach wszystkich głównych operatorów. Można je także zakupić u najbardziej renomowanych sprzedawców detalicznych. Dziś do ich grona dołączyła Biedronka Home – czyli sklep internetowy należący do sieci Biedronka. Na początek w ofercie sieci dostępne będą budżetowe smartfony OPPO z Serii A oraz wybrane produkty IoT.

Wraz z poszerzaniem swojej obecności na polskim rynku marka OPPO rozwija nowe kanały sprzedaży i coraz mocniej stawia na dystrybucję swoich produktów online. W efekcie firma nawiązała współpracę z siecią sklepów internetowych Biedronka Home.

Sklep internetowy Biedronka Home pozwoli marce OPPO na dotarcie do szerokiego grona konsumentów, którzy poszukują nowych technologii w wysokim stosunku jakości do ceny. Co więcej, klienci Biedronka Home mogą liczyć na to, że produkty OPPO będą dostępne w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Oferta produktów marki OPPO w sklepie Biedronka Home będzie rozwijana sukcesywnie. W pierwszej kolejności w ofercie sieci dostępne będą budżetowe smartfony z Serii A oraz wybrane urządzenia IoT.

Od dziś na stronie sklepu można kupić smartfon OPPO A17 lub słuchawki OPPO Enco Buds2. Z kodem TELE150 smartfon OPPO A17 o wartości 799 zł (cena regularna) jest dostępny za 649 zł. Z kolei z kodem OPPO80 słuchawki OPPO Enco Buds2 będą dostępne za jedyne 99 zł, czyli o 80 zł taniej niż dotychczas (cena regularna: 179 zł).

Uwielbiam nowe technologie oraz wszelkiego rodzaju gadżety (ale tylko te użyteczne). Pochłaniam nowości i ciekawostki związane z technologią. Uważam, że technologia może nam bardzo pomóc (o ile będzie używana z rozwagą). Z zawodu jestem programistą JavaScript.

Skomentuj