Instagram

#maskie – czyli selfie w maskach. Nowy trend w mediach społecznościowych!

Pinterest LinkedIn Tumblr

Świat się zmienia przez obecną sytuację z koronawirusem. Razem z nim zmieniają się media społecznościowe i ich trendy. Selfie się kończą a zaczynają #maskie! Czyli selfie z maskach.

W mediach społecznościowych, szczególnie takich jak Instagram, na popularności zyskuje nowy hashtag. Jest nim #maskie. Oznaczane są nim osoby w maseczkach. I nie chodzi tutaj o maseczki odmładzające czy upiększające. #maskie to zdjęcia w maseczkach przeciwwirusowych.

Zobacz też: Młoda Brytyjka popełniła samobójstwo, bo dostawała za mało lajków na Instagramie

W ciągu najbliższych kilku dni można spodziewać się prawdziwego wysypu takich zdjęć. W wielu krajach, w tym w Polsce, został ogłoszony nakaz noszenia maseczek antywirusowych w miejscach publicznych. Można się spodziewać, że wszystkie znane influencerki (szczególnie te fit) będą chciały się pokazać w nowej rzeczywistości.

Od ponad 5 lat dzielę się swoją wiedzą na temat elektroniki użytkowej. Tworzę poradniki technologiczne rozwiązujące realne problemy napotykane podczas użytkowania sprzętu. Recenzuję elektronikę taką jak routery, audio, smartfony, laptopy itp.

Skomentuj