Najbardziej rzetelny bukmacher w Polsce - Mostbet logowanie! Świetne bonusy, aplikacja mobilna w języku polskim, gratis dla nowych graczy i wiele więcej.
Instagram

Instagram chce być jak TikTok

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Instagram czuje oddech konkurencji na swoich plecach. Bardzo. Wszystko wskazuje na to, że w najbliższym czasie serwis przejdzie duże zmiany i nie będzie służył tylko i wyłącznie do publikacji kwadratowych zdjęć.

Adam Mosseri, szef Instagrama, ostatnio zaczął publikować wiele krótkich filmów na temat tego znanego medium. W jednym z ostatnim podzielił się o nadchodzących zmianach jakie firma chce wprowadzić.

Instagram chce się skupić na czterech filarach: kreatorzy, wideo, zakupy oraz wiadomości. W swoim nagraniu Mosseri przyznaje, że TikTok jest potężną konkurencję i Instagram musi walczyć o użytkownika. Nie chce by IG kojarzył się z kwadratowymi zdjęciami. Zmiana jaka nastąpi w ciągu kilku miesiące, to lepsze rekomendacje. Algorytm będzie pomagał odkrywać ciekawe treści których jeszcze nie widzieliśmy.

Instagram pracuje też mocno nad wideo, które ma być wciągające, pełnoekranowe i przyjazne urządzeniom mobilnym.

Uwielbiam nowe technologie oraz wszelkiego rodzaju gadżety (ale tylko te użyteczne). Pochłaniam nowości i ciekawostki związane z technologią. Uważam, że technologia może nam bardzo pomóc (o ile będzie używana z rozwagą). Z zawodu jestem programistą JavaScript.

Skomentuj