Njusy

Tańsze słuchawki AirPods Lite? Jest szansa

Pinterest LinkedIn Tumblr

Pojawiły się informacje, że jakoby firma Apple miałaby pracować nad tańszą wersją bezprzewodowych słuchawek AirPods. Według analityka Jeffa Pu wszystko rozchodzi się o pieniądze.

Każdy wie, że produkty Apple nie należą do najtańszych. Podobnie jest ze słuchawkami tej firmy. Mamy kilka modeli tego produktu i patrząc na konkurencyjne modele, to te Apple mają dość zaporową cenę. Aktualnie na rynku mamy dostępne AirPods 3 oraz 2. Wersja Pro tych słuchawek jest jeszcze bardziej zaporowa.

Wspomniany analizy Jeff Pu prognozuje, że ze względu na niezadowalające wyniki sprzedaży AirPods 3 firma Apple ma pracować na tańszym odpowiednikiem tzw. „AirPods Lite”. Sprzedaż AirPodsów spadła o 10 milionów sztuk rok do roku.

Tańsza wersja słuchawek ma być tym samym czym jest teraz iPhone SE. Czyli trochę gorsze podzespoły i możliwe, że funkcjonalność również.

Co do ceny, to pojawiają się informacje, że mógłby kosztować nie więcej niż 129 dolarów. Są też nadzieje na cenę poniżej 100, czyli 99 dolarów.

Czy te informacje potwierdzą się, czas pokaże.

Od ponad 5 lat dzielę się swoją wiedzą na temat elektroniki użytkowej. Tworzę poradniki technologiczne rozwiązujące realne problemy napotykane podczas użytkowania sprzętu. Recenzuję elektronikę taką jak routery, audio, smartfony, laptopy itp.

Skomentuj