Gry mobilne Gry na Androida Gry na iPhone

Ski Jump Deluxe 2 na iOS i Androida!

Pinterest LinkedIn Tumblr

Mam bardzo dobrą wiadomość dla wszystkich fanów skoków narciarskich. Gra klasyk, która była, i chyba dalej jest, hitem pojawiła się w AppStorze i Google Play! Na pewno ma status kultowej. Mowa o Ski Jump Deluxe 2!

Gra miała swoje „5 minut” w roku 2000. Wiem, bo sam grałem w liceum z kolegami. Potrafiliśmy grać w Ski Jump Deluxe 2 godzinami i wykręcać rekordy na kolejnej skoczni! Od kilku dni ta gra jest dostępna dla użytkowników iPhone’a oraz na urządzenia z Androidem!

Jest to dokładnie ta sama wersja co na PC. Ta sama grafika (bo nie chodzi tutaj o efekty wizualne), mechanika gry oraz dźwięki!

Ski Jumping Deluxe - wybór skocznik podczas treningu
Ski Jump Deluxe – wybór skocznik podczas treningu

Ski Jump Delux 2 jest wypuszczona w modelu freemium, a to oznacza, że będą pojawiały się co jakiś czas reklamy. Jest możliwość pozbycia się reklam za 13,99 zł.

Poniżej krótki filmik z gry:

Od razu napiszę swoje wrażenia z tej gry. Chodzi o sterowanie (zjazd, wyskok, lot i lądowanie). Domyślnie w grze kierować skoczkiem możemy poprzez ruszanie telefonem. Nie jest to najlepsze rozwiązanie i od razu przełączyłem się „na dotyk”. Odległości od razu się poprawiły. Potrzeba czasu by wyczuć moment wyskoku oraz przyjęcia odpowiedniej pozycji podczas lotu.

Ski Jumping Deluxe 2 jest po polsku!

Ski Jump Deluxe 2 na iOS (iPhone / iPad) Pobierz
Ski Jump Deluxe 2 na Android Pobierz

Od ponad 5 lat dzielę się swoją wiedzą na temat elektroniki użytkowej. Tworzę poradniki technologiczne rozwiązujące realne problemy napotykane podczas użytkowania sprzętu. Recenzuję elektronikę taką jak routery, audio, smartfony, laptopy itp.

Skomentuj