Najbardziej rzetelny bukmacher w Polsce - Mostbet logowanie! Świetne bonusy, aplikacja mobilna w języku polskim, gratis dla nowych graczy i wiele więcej.
Gry mobilne Gry na Androida Gry na iPhone Njusy

Messi ambasadorem gry PUBG Mobile. Rusza konkurs dla polskich kibiców

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Twórcy najpopularniejszej gry mobilnej typu battle royale, PUBG Mobile, ogłosili współpracę z jednym z najlepszych piłkarzy świata, Argentyńczykiem Lionelem Messim. W ramach wspólnych działań w grze pojawią się liczne futbolowe dodatki, a polscy kibice będą mogli wziąć udział w konkursie z atrakcyjnymi nagrodami.

Listopadowy update do jednej z najpopularniejszych gier mobilnych świata niesie za sobą wiele atrakcji nie tylko dla fanów wirtualnej rozrywki, ale również piłki nożnej. Dzięki ogłoszonej współpracy z Lionelem Messim, w grze pojawią się liczne piłkarskie dodatki, takie jak:

  • ubrania,
  • sprzęt,
  • Złote Buty Messiego sprawiające, że dany gracz będzie najszybszy na planszy,
  • liczne modyfikacje na popularnych planszach,
  • specjalny pojazd Zorb Football przypominający gigantyczną futbolówkę,
  • możliwość łączenia się graczy w drużyny piłkarskie,
  • jak również specjalny gameplay w ramach eventu Messi Exploration.

To wszystko tylko część nowinek łączących dwie niezwykle popularne rozrywki: gry mobilne i piłkę nożną w niezwykłym wydaniu PUBG Mobile. To wszystko będzie dostępne tylko w ograniczonym czasie, więc chętni powinni się pospieszyć.

Gry komputerowe zawsze stanowiły ważną część mojego życia. Bardzo pomagają mi w tym, żeby rozerwać się i zrelaksować po treningach. Dają też wiele okazji do kontaktu z kolegami z drużyny, przyjaciółmi i rodziną. Jestem wielkim fanem gry PUBG Mobile, która łączy miliony osób na całym świecie. Jestem dumny z tego nad czym wspólnie z twórcami gry pracowaliśmy i zapraszam wszystkich graczy, żeby dołączyli do mnie w PUBG Mobile. Lionel Messi

Mamy ogromne szczęście, mogąc połączyć siły PUBG Mobile z globalną sportową gwiazdą. Wiemy, że wielu naszych graczy jest wielkimi fanami futbolu i nie możemy się doczekać, żeby wystartować ze sportowymi dodatkami do PUBG Mobile i dać radość zarówno obecnym, jak i nowym fanom. Vincent Wang z Tencent Games, wydawca PUBG Mobile

Konkurs

Polscy gracze będą mogli dodatkowo skorzystać na kolaboracji z Argentyńczykiem. Właśnie ruszył konkurs, w ramach którego autorzy najbardziej kreatywnej odpowiedzi na pytanie „co łączy PUBGM i futbol?” będą mogli wygrać atrakcyjne nagrody – iPhone 14 Pro dla zwycięzcy i dwa zestawy słuchawek Logitech G Pro X Lightspeed dla 2 i 3 miejsca. Oprócz tych rzeczowych nagród możliwość zmierzenia się w wirtualnym świecie z popularnym YouTuberem Dizowskyym oraz udział w specjalnym sportowym evencie. Wspólna gra trójki „konkursowiczów” z Dizowskyym będzie transmitowana na jego kanale.

Uczestnicy walczący o nagrody mają dowolność formy – mogą przygotować odpowiedź pisemną, załączyć film, grafikę lub zdjęcie. Liczy się niesztampowe podejście do tematu i to, żeby ze swoją odpowiedzią trafić w dziesiątkę. Zgłoszenia zbierane są na stronie futbolowepubgm.pl, a sama gra jest darmowa do pobrania ze sklepów App Store i Google Play.

Uwielbiam nowe technologie oraz wszelkiego rodzaju gadżety (ale tylko te użyteczne). Pochłaniam nowości i ciekawostki związane z technologią. Uważam, że technologia może nam bardzo pomóc (o ile będzie używana z rozwagą). Z zawodu jestem programistą JavaScript.

Skomentuj