Gry mobilne Gry na Androida Gry na iPhone Njusy

Messi ambasadorem gry PUBG Mobile. Rusza konkurs dla polskich kibiców

Pinterest LinkedIn Tumblr

Twórcy najpopularniejszej gry mobilnej typu battle royale, PUBG Mobile, ogłosili współpracę z jednym z najlepszych piłkarzy świata, Argentyńczykiem Lionelem Messim. W ramach wspólnych działań w grze pojawią się liczne futbolowe dodatki, a polscy kibice będą mogli wziąć udział w konkursie z atrakcyjnymi nagrodami.

Listopadowy update do jednej z najpopularniejszych gier mobilnych świata niesie za sobą wiele atrakcji nie tylko dla fanów wirtualnej rozrywki, ale również piłki nożnej. Dzięki ogłoszonej współpracy z Lionelem Messim, w grze pojawią się liczne piłkarskie dodatki, takie jak:

  • ubrania,
  • sprzęt,
  • Złote Buty Messiego sprawiające, że dany gracz będzie najszybszy na planszy,
  • liczne modyfikacje na popularnych planszach,
  • specjalny pojazd Zorb Football przypominający gigantyczną futbolówkę,
  • możliwość łączenia się graczy w drużyny piłkarskie,
  • jak również specjalny gameplay w ramach eventu Messi Exploration.

To wszystko tylko część nowinek łączących dwie niezwykle popularne rozrywki: gry mobilne i piłkę nożną w niezwykłym wydaniu PUBG Mobile. To wszystko będzie dostępne tylko w ograniczonym czasie, więc chętni powinni się pospieszyć.

Gry komputerowe zawsze stanowiły ważną część mojego życia. Bardzo pomagają mi w tym, żeby rozerwać się i zrelaksować po treningach. Dają też wiele okazji do kontaktu z kolegami z drużyny, przyjaciółmi i rodziną. Jestem wielkim fanem gry PUBG Mobile, która łączy miliony osób na całym świecie. Jestem dumny z tego nad czym wspólnie z twórcami gry pracowaliśmy i zapraszam wszystkich graczy, żeby dołączyli do mnie w PUBG Mobile. Lionel Messi

Mamy ogromne szczęście, mogąc połączyć siły PUBG Mobile z globalną sportową gwiazdą. Wiemy, że wielu naszych graczy jest wielkimi fanami futbolu i nie możemy się doczekać, żeby wystartować ze sportowymi dodatkami do PUBG Mobile i dać radość zarówno obecnym, jak i nowym fanom. Vincent Wang z Tencent Games, wydawca PUBG Mobile

Konkurs

Polscy gracze będą mogli dodatkowo skorzystać na kolaboracji z Argentyńczykiem. Właśnie ruszył konkurs, w ramach którego autorzy najbardziej kreatywnej odpowiedzi na pytanie „co łączy PUBGM i futbol?” będą mogli wygrać atrakcyjne nagrody – iPhone 14 Pro dla zwycięzcy i dwa zestawy słuchawek Logitech G Pro X Lightspeed dla 2 i 3 miejsca. Oprócz tych rzeczowych nagród możliwość zmierzenia się w wirtualnym świecie z popularnym YouTuberem Dizowskyym oraz udział w specjalnym sportowym evencie. Wspólna gra trójki „konkursowiczów” z Dizowskyym będzie transmitowana na jego kanale.

Uczestnicy walczący o nagrody mają dowolność formy – mogą przygotować odpowiedź pisemną, załączyć film, grafikę lub zdjęcie. Liczy się niesztampowe podejście do tematu i to, żeby ze swoją odpowiedzią trafić w dziesiątkę. Zgłoszenia zbierane są na stronie futbolowepubgm.pl, a sama gra jest darmowa do pobrania ze sklepów App Store i Google Play.

Od ponad 5 lat dzielę się swoją wiedzą na temat elektroniki użytkowej. Tworzę poradniki technologiczne rozwiązujące realne problemy napotykane podczas użytkowania sprzętu. Recenzuję elektronikę taką jak routery, audio, smartfony, laptopy itp.

Skomentuj