Njusy Telefony

Premiera telefonu Nokia 105

Pinterest LinkedIn Tumblr

HMD Global, producent telefonów Nokia, ogłasza zaktualizowany model Nokia 105. Linia ta jest jednym z najczęściej sprzedawanych telefonów na świecie. Dzięki większej o 25% baterii i trwałej konstrukcji, której oczekujesz od urządzeń Nokia, Nokia 105 to telefon, na którym ludzie mogą polegać na co dzień.

Nokia 105 jest jednym z najpopularniejszych telefonów na świecie ze względu na świetną żywotność baterii, godną zaufania jakość i przystępną cenę. Zaktualizowana Nokia 105 przenosi te fundamenty na wyższy poziom dzięki jeszcze bardziej imponującej żywotności baterii i rozszerzonej gamie przydatnych funkcji. Adam Ferguson, szef działu marketingu produktów w HMD Global

Nokia 105 w kolorze Red Terracotta
Nokia 105 w kolorze Red Terracotta

Większa bateria zapewniająca dodatkowy czas rozmów

Telefon Nokia 105 ma o 25% większą baterię niż jego poprzednik, która zapewnia do 14 godzin rozmów i ponad trzy tygodnie czuwania na jednym ładowaniu.

Nowoczesny styl w klasycznej, trwałej konstrukcji

Po przejściu rygorystycznych testów wytrzymałościowych, z których znane są urządzenia Nokia, telefon Nokia 105 poradzi sobie z każdym wyzwaniem, jakie postawi przed nim życie. Nanostruktura sprawia, że kolory Charcoal, Cyan i Red Terracotta są chronione przed uderzeniami i zadrapaniami, dzięki czemu dłużej wyglądają świeżo.

Zaufany towarzysz, który zapewni Ci rozrywkę w każdym miejscu

Telefon Nokia 105 jest wyposażony w bezprzewodowe radio FM, którego możesz używać ze słuchawkami lub bez, dzięki czemu możesz słuchać ulubionej stacji w podróży. Gry, takie jak kultowy Snake, zapewnią rozrywkę.

Telefon pomieści 2000 numerów i 500 SMS-ów, dzięki czemu wszystkie Twoje kontakty i rozmowy będą zawsze aktualne. A dyktafon pozwoli Ci śledzić i słuchać tych chwil, których nie chcesz zapomnieć.

Ceny i dostępność

Telefon Nokia 105 jest dostępny w kolorach Charcoal, Cyan i Red Terracotta w Polsce od dziś w cenie 109 zł.

Od ponad 5 lat dzielę się swoją wiedzą na temat elektroniki użytkowej. Tworzę poradniki technologiczne rozwiązujące realne problemy napotykane podczas użytkowania sprzętu. Recenzuję elektronikę taką jak routery, audio, smartfony, laptopy itp.

Skomentuj