Njusy

Nokia przedstawia tablet T10 Kids Edition z etui Kids Cover

Pinterest LinkedIn Tumblr

Tablet Nokia T10 Kids Edition to przenośny, przyjazny rodzinie tablet z wbudowaną aplikacją Google Kids Space i niestandardowym pokrowcem dla dzieci, który ułatwia przenoszenie, przechowywanie i zabawę, gdziekolwiek się jest.

Dostępny w dwóch jasnych i zabawnych kolorach, specjalnie zaprojektowane dla dzieci etui jest idealne dla małych rączek. Zgrabny kształt obudowy do tabletu o przekątnej 8 cali z uchwytem do przenoszenia ułatwiającym chwytanie oraz składaną podstawką do oglądania i grania jest perfekcyjny dla najmłodszych użytkowników.

Tablet stworzony dla dzieci, zatwierdzony przez rodziców

Tablet Nokia T10 Kids
Tablet Nokia T10 Kids

Nokia T10 to nasz najbardziej kompaktowy tablet, co czyni go idealnym wyborem dla rodzin zarówno, jeśli mówimy o użytkowaniu w domu, jak i poza nim. Nowe etui zwiększa ochronę przed wypadkami i ułatwia przenoszenie, a jego konstrukcja została stworzona z myślą o dzieciach. Adam Ferguson, Head of Product Marketing w HMD Global

Dzięki niewielkim rozmiarom Nokia T10 Kids Edition z łatwością zmieści się w torebce, plecaku czy torbie na pieluchy. Tablet w etui został też rygorystycznie przetestowany pod kątem wytrzymały na upadki i uderzenia, a także jest odporny na zachlapania, co oznacza, że dzieci mogą beztrosko się nim bawić.

Wyposażony w jasny 8-calowy wyświetlacz HD i głośniki stereo z funkcją odtwarzania OZO, Nokia T10 zapewnia czysty dźwięk i idealny obraz niezależnie od tego, gdzie jest używany. Przez trzy lata użytkownicy mogą liczyć na comiesięczne aktualizacje zabezpieczeń i wbudowaną aplikację Google Kids Space z rekomendowanymi, zatwierdzonymi przez nauczycieli, aplikacjami i treściami, które pozwolą najmłodszym się rozwijać i poszerzać horyzonty.

Ponadto kontrola rodzicielska w aplikacji Family Link od Google oznacza, że możesz kontrolować to, jakie treści przegląda nasze dziecko, zarządzając nimi i ustawiając limity czasu, które może spędzić przed ekranem.

Nokia T10 Kids Edition ma również wystarczająco mocną baterię, aby umożliwić wiele godzin gry i oglądania, a wbudowane gniazdo słuchawkowe oznacza, że dzieci mogą cieszyć się ulubionymi treściami, gdziekolwiek się znajdują. Dzięki pełnej wersji systemu Android 12 – i 2-letnim aktualizacjom systemu operacyjnego w standardzie – dzieci będą mogły korzystać przez lata i dostosowywać poziom rozrywki do swoich potrzeb.

Dostępność i cena T10 Kids

Tablet Nokia T10 Kids Edition z etui Kids Cover jest już dostępny w Polsce w dwóch wersjach kolorystycznych: czerwono-pomarańczowej oraz zielono-niebieskiej w cenie 599 złotych.

Tablet T10 Kids Sprawdź na Ceneo

Od ponad 5 lat dzielę się swoją wiedzą na temat elektroniki użytkowej. Tworzę poradniki technologiczne rozwiązujące realne problemy napotykane podczas użytkowania sprzętu. Recenzuję elektronikę taką jak routery, audio, smartfony, laptopy itp.

Skomentuj