Njusy

Nowy telefon Nokia 110 4G za 200 zł, idealny na cyfrowy detoks

Pinterest LinkedIn Tumblr

HMD Global, producent telefonów Nokia, ogłasza premierę modelu Nokia 110 4G – łatwego w użyciu aparatu do codziennego użytku lub zapasowego telefonu na wakacje, cyfrowy detoks, nagłe wypadki, czy po prostu wtedy, gdy potrzebujesz niezawodnego, trwałego urządzenia.

Nokia 110 4G jest wyposażona w łączność 4G i obsługę głosu HD, dzięki czemu zapewnia wysoką jakość połączeń. Dodatkowo ma też technologię wyświetlacza IPS, dzięki której widzisz wyraźniej, łatwiej piszesz SMS, sprawniej przeglądasz strony internetowe, a w trakcie grania nie masz problemu z niewyraźnym ekranem.

Nokia 110 4G
Nokia 110 4G

Duża bateria zapewnia do ośmiu godzin rozmów (4G) i aż do 12 dni czuwania!

Nokia 110 4G ma u podstaw niezawodność i trwałość – a tego właśnie szukają osoby poszukujące telefonów funkcjonalnych. Jest to idealny wybór dla tych, którzy szukają długowieczności, praktyczności i idealnego stosunku jakości do ceny. Dodatkowo nawiązaliśmy do klasycznego wzornictwa Nokia, co tylko dodaje klasy. Adam Ferguson, szef działu marketingu produktów w HMD Global

Konstrukcja, której sednem jest trwałość i dostępność

Znajome, a jednocześnie nowoczesne wzornictwo telefonu Nokia 110 4G zostało poddane rygorystycznym testom wytrzymałościowym, aby stworzyć urządzenie, które poradzi sobie ze wszystkim – od rozmów w pracy, po festiwalowe weekendy.

Nanoteksturowany wzór w kolorze Midnight Blue zapewnia mocny chwyt i matowe wykończenie. Tymczasem powłoka ceramiczna na kolorze Arctic Purple jest bardziej miękka w dotyku i zapewnia lepszą odporność na zarysowania.

Nokia 110 4G ma dużą klawiaturę, która jest bardziej wrażliwa w dotyku i ułatwia pisanie tekstów. Zastosowana w Nokia 110 4G technologia IPS, stosowana zwykle w ekranach LCD smartfonów, zapewnia lepsze kąty widzenia i odwzorowanie kolorów, dzięki czemu możesz cieszyć się wyraźnym widokiem podczas pisania SMS-ów, przeglądania stron internetowych czy grania w Snake’a.

Gdy przychodzi czas na ważne rozmowy, wyraźne słyszenie ma kluczowe znaczenie – Nokia 110 4G ma wysoka jakość połączeń dzięki obsłudze głosu HD, która podwaja przepustowość, aby uchwycić więcej dźwięku.

Mocniejsza bateria (1450 mAh) umożliwia 8 godzin rozmów i 12 dni czuwania, dzięki czemu możesz podróżować bez obaw o znalezienie miejsca do ładowania. Funkcja oszczędzania baterii pozwala na jeszcze dłuższe przerwy między cyklami, dzięki czemu możesz bez obaw korzystać z odtwarzacza MP3, fabrycznie załadowanych gier, w tym Snake, oraz robić i udostępniać zdjęcia tylnym aparatem (wymaga karty MicroSD, sprzedawanej oddzielnie).

Łatwe w użyciu funkcje

Prostota jest podstawą telefonu Nokia 110 4G dzięki wielu celowym funkcjom. Duża czcionka 16pt ułatwia czytanie tekstów i wyszukiwanie nazwisk w kontaktach. W razie potrzeby możesz zwiększyć jej rozmiar i użyć interfejsu Zoom, aby przybliżyć informacje na wyświetlaczu. Ponadto możesz dodać swoje stałe kontakty do funkcji szybkiego wybierania, aby uzyskać do nich dostęp w ciągu kilku sekund.

Nokia 110 4G jest również wyposażona w łączność Bluetooth, wbudowaną latarkę, radio FM z trybem bezprzewodowym i przewodowym, dostępne z zestawem słuchawkowym lub bez, oraz przeglądarkę internetową Opera Mini, dzięki której możesz szybko i bezpiecznie korzystać z sieci, oszczędzając przy tym do 90% danych.

Ceny i dostępność

Nokia 110 4G jest dostępna w kolorach Midnight Blue i Arctic Purple w Polsce od dziś w cenie 199 zł.

Od ponad 5 lat dzielę się swoją wiedzą na temat elektroniki użytkowej. Tworzę poradniki technologiczne rozwiązujące realne problemy napotykane podczas użytkowania sprzętu. Recenzuję elektronikę taką jak routery, audio, smartfony, laptopy itp.

Skomentuj