Njusy

NAVITEL RC3 PRO – wideorejestrator samochodowy z trzema kamerami

Pinterest LinkedIn Tumblr

Firma NAVITEL®, dostawca wiodących rozwiązań na rynku elektroniki samochodowej wprowadza do sprzedaży nowy wideorejestrator, model RC3 PRO. Charakteryzuje się możliwością potrójnego nagrywania obrazu oraz szeroką gamą dodatkowych funkcji pomocnych w podróży.

Trzy kamery

Ekran dotykowy Ekran dotykowy o przekątnej 3,16” umożliwia podgląd nagrań, a także zmianę ustawień kamery. Na ekranie wyświetlane są także informacje o prędkości jazdy, ostrzeżenia o fotoradarach i innych obostrzeniach na drodze, dostarczane poprzez moduł GPS. RC3 PRO został wyposażony również w Wi-Fi, który umożliwia połączenie wideorejestratora ze smartfonem i zarządzanie nim z poziomu dedykowanej aplikacji mobilnej Navitel DVR Center.

Tryb parkingowy

Wśród funkcji urządzenia uwzględniono tryb parkingowy, który stanowi ochronę auta na
parkingu. Dla prawidłowego działania trybu konieczne jest podłączenie wideorejestratora do stałego źródła zasilania poprzez NAVITEL SMART BOX MAX (adapter zasilania dla wideorejestratorów). Jako alternatywę dla klasycznej baterii producent zastosował superkondensator. Podtrzymuje on zasilanie i jest odporny na warunki zewnętrzne (upał, mróz), czy też podczas wypadku, gdy zasilanie zostanie odłączone. Charakteryzuje się długą żywotnością i dużą pojemnością przy kompaktowych wymiarach.

RC3 PRO to zupełnie nowa propozycja kamery samochodowej, która właśnie trafia na polski rynek. Wideorejestrator wyróżnia przede wszystkim to, że nagrywa z trzech obiektywów jednocześnie, zapewniając obraz z niemalże dookoła auta oraz jego wnętrza. Takie rozwiązanie daje kierowcy pełne poczucie bezpieczeństwa na wypadek nieprzewidzianych sytuacji na drodze. Urządzenie sprawdzi się zarówno w przejazdach prywatnych, jak i komercyjnych, z uwagi na możliwość rejestracji także kabiny samochodowej. Tobiasz Jankowski, CEO Navitel Europe

Czytaj także:

Navitel RC3 PRO to świetny przykład urządzenia najnowszej generacji, oferującego wiele możliwości oraz wysoką jakość w nowoczesnej i dyskretnej formie obudowy. Funkcja rejestrowania obrazu video z trzech obiektywów jednocześnie gwarantuje niemalże panoramiczny monitoring pojazdu nie tylko podczas jazdy, ale również w trakcie postoju. Sądzę, że RC3 PRO zdobędzie uznanie użytkowników, którym zależy na kompleksowym monitoringu swojego samochodu. Dawid Lorenz, właściciel sklepu wideorejestratory24.pl

W zestawie oprócz wideorejestratora znajdują się: tylna kamera, uchwyt samochodowy, ładowarka samochodowa 12/24 V, czytnik kart pamięci, ściereczka z mikrofibry, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna i licencja nawigacyjna na smartfon/tablet z mapami 47 krajów.

Navitel RC3 PRO Zobacz na Ceneo

NAVITEL RC3 PRO dostępny jest w specjalistycznym sklepie internetowym wideorejestratory24.pl oraz w sieci sklepów Media Expert. Sugerowana cena urządzenia – 999 złotych.

Od ponad 5 lat dzielę się swoją wiedzą na temat elektroniki użytkowej. Tworzę poradniki technologiczne rozwiązujące realne problemy napotykane podczas użytkowania sprzętu. Recenzuję elektronikę taką jak routery, audio, smartfony, laptopy itp.

Skomentuj