Poradniki

Najlepszy program partnerski jest tylko jeden – Ceneo

Pinterest LinkedIn Tumblr

Każdy kto prowadzi bloga, kanał na YT czy tworzy content na innych platformach prędzej czy później będzie chciał coś na tym zarobić. Początkujący mogą nie wiedzieć od czego zacząć a ci, już bardziej doświadczenie chcą sprawdzonego partnera. Dzisiaj przedstawię wam najlepszych program partnerski. Oczywiście moim zdaniem.

PP Ceneo – najlepszy program partnerski

Tak, mowa o Programie Partnerskim Ceneo. Ceneo to jedna z największych porównywarek produktów w Polsce jak i w Europie. Co charakteryzuje ten konkretny PP?

 • Ponad 24 tys. zarejestrowanych kont.
 • Możliwość zarobienia w niemal każdej kategorii produktowej.

Poniżej przedstawiam listę najpopularniejszych kategorii w PP Ceneo. Pokazuje to jakie są potencjalne możliwości zarobków. Rozstrzał tych kategorii jest naprawdę bardzo duży. Pokazuje to, że można polecać niemal wszystko.

 • Dom i wnętrze
 • Książki
 • Muzyka
 • Uroda
 • Parenting
 • Hobby
 • Sport
 • Zdrowie

To też oznacza, że każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie. Technologie, gotowanie, kosmetyki. Jednym słowem wszystko. Każdy bloger, youtuber, tiktoker znajdzie coś dla siebie.

Ile można zarobić w programie partnerskim Ceneo?

Teraz pewnie wielu z was zastanawia się ile można zarobić w tym programie partnerskim. Wszystko będzie zależało od tego jaki ruch będziesz w stanie wygenerować na strony Ceneo. Nie ma tutaj znaczenia z jakiego źródła będziesz kierować ruch: blog, strona, kanał YouTube czy grupa na Facebooku. Ceneo umożliwia monetyzację każdej z tych form kreowania contentu.

Program Partnerski Ceneo Zarejestruj się

W programie partnerskim Ceneo można zarabiać na trzy sposoby:

 1. Przekliki do sklepu. Działa to tak, że kierujesz odwiedzającego na stronę produktu, kategorii itp. Za każdym razem kiedy użytkownik przejdzie na stronę sklepu (kliknie w „Idź do sklepu”) dostaniesz wynagrodzenie. Średnia stawka za klik oscyluje w granicach 26-30 groszy.
 2. Kup teraz. Dostajesz prowizję za bezpośredni zakup przez Ceneo (koszyk na Ceneo). Tutaj średniej wartości takiego zakupu nie podam, bo to zależy od wartości danego przedmiotu.
 3. Akcje specjalne. Raz na jakiś czas można zarobić ekstra gdy Ceneo tworzy specjalną akcję dla danego producenta lub przed okresem świątecznym czy powrotem do szkoły. Tutaj można zarobić znacznie więcej, bo stawki dla niektórych akcji partnerskich ustalane są indywidualnie.
Program Partnerski Ceneo Zarejestruj się

Dobrą wiadomością jest to, że każde takie przejście na stronę Ceneo ustawia ciasteczko, które jest ważne 30 dni. Oznacza to, że jeżeli użytkownik nie zrobi płatnej akcji, to jest szansa, że wykona ją w późniejszym terminie.

Program Partnerski Ceneo udostępnia swoim partnerom generowania gotowych linków tekstowych, bannerów a nawet rotatory z danej kategorii.

Jak widać, Ceneo jest bardzo elastyczne jeśli chodzi o możliwość zarobków. Inne programy partnerskie dają możliwość zarobienia za sprzedane produkty. A tego typu lead jest znacznie trudniej wygenerować. W tym przypadku mamy miks wszystkiego i właśnie ta różnorodność stawia PP Ceneo, w moim mniemaniu, na pierwszym miejscu jeśli chodzi o najlepsze programy partnerskie.

Program Partnerski Ceneo Zarejestruj się

Od ponad 5 lat dzielę się swoją wiedzą na temat elektroniki użytkowej. Tworzę poradniki technologiczne rozwiązujące realne problemy napotykane podczas użytkowania sprzętu. Recenzuję elektronikę taką jak routery, audio, smartfony, laptopy itp.

Skomentuj