Google

Dwóch z trzech najbogatszych youtuberów (2019) ma mniej niż 10 lat!

Pinterest LinkedIn Tumblr

Zastanawialiście kto był najbogatszym youtuberem w 2019 roku? Myślę, że możecie się zdziwić, że w trójce najlepiej zarabiających osób na tej platformie są dzieci. I to dosłownie. Mają mniej niż 10 lat! Kim oni są i ile zarabiają?

Pierwszy wpis w nowym roku musi być ciekawy. O czym zawsze najlepiej się rozmawia? o tym ile zarabiają inni.

Oto TOP3 najbogatszych youtuberów w 2019 roku.

1. Ryan’s World (23 mln subów, 26 mln dolarów)

Świat Ryana, to kanał w którym jego autor recenzuje różnego rodzaju zabawki dla swoich rówieśników. Swoją karierę zaczął w wieku 3 lat! Dzisiaj Ryan ma już 8 lat. W ubiegłym roku zarobił 26 milionów dolarów (prawie 100 milionów złotych). Przez ten czas jego kanał zmienił trochę formę i oprócz recenzji zabawek są ciekawe eksperymenty naukowe czy jak radzić sobie w życiu.

Wiecie, że Ryan ma swoje zabawki i ubrania?

2. Dude Perfect (47 mln subów, 20 mln dolarów)

Z kolei Dude Perfect, to ekipa składająca się z pozytywnie zakręconych pięciu chłopaków. Wykonują oni różnego rodzaju akrobacje (dopracowane do perfekcji) i lubią bić kolejne rekordy Guinnessa. W 2019 roku zarobili 20 milionów dolarów (prawie 80 milionów złotych) i mają 47 milionów subskrybentów.

3. Anastazja Radzińskaja – Like Nastya (107 mln subów*, 18 mln dolarów)

Muszę przyznać, że o tej dziewczynce nie miałem pojęcia. Anastazja ma 5 lat i pochodzi z Rosji.

*Jej kanały (Like Nastya, Like Nastya Vlog, Stacy Toys, Stacy Show, Funny Stacy, and Funny Stacy PRT) na YouTube mają w sumie 107 milionów subów. W poprzednim roku zarobiła 18 milionów dolarów (prawie 70 milionów złotych).

Niesamowita historia Anastazji, czyli taki trochę American Dream

Anastazja urodziła się w południowej Rosji. Zdiagnozowano u niej porażenie mózgowe.  Lekarze obawiali się, że nigdy nie będzie mogła mówić. W 2016 roku jej rodzice zaczęli nagrywać na YouTube filmy o Anastazji, wykonując zwykłe czynności, takie jak zabawa z ojcem i jej zabawkami, aby pokazać znajomym i krewnym jej postępy. W 2018 roku Anastazja wraz z rodziną przeprowadziła się z Krasnodaru w Rosji do Stanów Zjednoczonych, a teraz mieszkają na Florydzie.


A ty ile zarabiałeś jako 8-letnie dziecko? 🙂 Już wiecie dlaczego dzisiejsze dzieci chcą być znanymi jutuberami?

Od ponad 5 lat dzielę się swoją wiedzą na temat elektroniki użytkowej. Tworzę poradniki technologiczne rozwiązujące realne problemy napotykane podczas użytkowania sprzętu. Recenzuję elektronikę taką jak routery, audio, smartfony, laptopy itp.

Skomentuj