Njusy

#hellobulls motorola zostaje oficjalnym partnerem Chicago Bulls

Pinterest LinkedIn Tumblr

Motorola z przyjemnością informuje o nawiązaniu współpracy z drużyną z rodzinnego miasta – Chicago Bulls! Motorola i Lenovo zapowiedziały wieloletnie partnerstwo, w ramach którego słynne logo Motorola „batwing” będzie widnieć na koszulkach Bullsów od sezonu 2022-2023.

Nowe koszulki drużyny zadebiutują we wtorek 4 października podczas pierwszego przedsezonowego meczu w United Center, gdzie zawodnicy zmierzą się z New Orleans Pelicans.

bycza umowa

Logo Motoroli na koszulkach Chicago Bulls
Logo Motoroli na koszulkach Chicago Bulls

Motorola będzie nie tylko pierwszym w historii oficjalnym partnerem Chicago, który widnieje na koszulkach Bullsów. Zostanie także oficjalnym partnerem globalnym i oficjalnym partnerem smartfonowym — treści internetowe przez cały sezon będą rejestrowane oraz publikowane wyłącznie urządzeniami Motorola.

Chicago jest naszym domem od wielu lat, a Bulls są drużyną, którą szanujemy i której kibicujemy przez cały ten czas. Rudi Kalil, President, North America w Motorola

W ramach umowy Motorola będzie eksponowana w United Center i w trakcie transmisj meczów Bullsów. Logo „batwing” będzie widoczne na boisku, na ekranie tablicy wyników podczas gry i w powtórkach, na platformach społecznościowych Bullsów, jak również na oficjalnej stronie internetowej drużyny i w komunikacji z kibicami.

Drużynę Bullsów i markę Motorola łączy silna więź z naszym rodzinnym miastem Chicago, co odegrało istotną rolę w nawiązaniu współpracy. Współpracowaliśmy kilka lat temu i cieszę się, że robimy nowy, ważny krok w kierunku jeszcze szerszego partnerstwa o zasięgu lokalnym, krajowym oraz globalnym. prezes Bullsów Michael Reinsdorf

Partnerstwo w akcji

Treści na kontach społecznościowych Bullsów przez cały sezon będą rejestrowane i publikowane wyłącznie przy użyciu urządzeń Motorola. Akcję można śledzić w serwisach Facebook, Twitter, Instagram oraz TikTok, a także przy użyciu hashtagu #hellobulls.

Skoro jesteśmy przy Chicago Bulls, to wiecie, że jeżeli odwrócicie logo do góry nogami, to będzie mogli dostrzec robota jadącego na krabie?

Od ponad 5 lat dzielę się swoją wiedzą na temat elektroniki użytkowej. Tworzę poradniki technologiczne rozwiązujące realne problemy napotykane podczas użytkowania sprzętu. Recenzuję elektronikę taką jak routery, audio, smartfony, laptopy itp.

Skomentuj