Njusy

Motorola moto g73 5G wkrótce trafi do sprzedaży w Polsce

Pinterest LinkedIn Tumblr

Najmocniejszy model z nowej generacji rodziny moto g trafi do sprzedaży w Polsce. moto g73 5G jest wszechstronnym smartfonem, który dotrzyma kroku użytkownikom prowadzącym intensywny tryb życia.

moto g73 5G to urządzenie przygotowane do robienia doskonałych zdjęć – dla jego zaawansowanego systemu aparatów o rozdzielczości 50 MP nie stanowią przeszkody nawet najtrudniejsze warunki oświetleniowe. W takich przypadkach przydaje się technologia Ultra Pixel – aparat łączy wtedy po cztery piksele w jeden wielki, 2-mikrometrowy ultrapiksel.

moto g73 5G
moto g73 5G

moto g73 5G ma również zaawansowaną matrycę 8 MP, która oferuje trzy imponujące perspektywy. Ultraszerokokątny obiektyw rejestruje to, co widzi ludzkie oko, mieszcząc w kadrze 4 razy więcej niż obiektyw standardowy. Z kolei obiektyw Macro Vision czterokrotnie skraca odległość od obiektu, umożliwiając rejestrowanie najdrobniejszych szczegółów. Aparat do głębi ułatwia przemianę robionych na co dzień zdjęć w profesjonalne portrety.

Czytaj także: Recenzja moto g42

Na ultrapanoramicznym wyświetlaczu FHD+ o przekątnej 6,5 cala i częstotliwości odświeżania 120 Hz można naprawdę wczuć się w grę, tym bardziej że dzięki wąskiej ramce współczynnik powierzchni ekranu do korpusu wynosi aż 86%. Wszystkie cztery nowe smartfony z rodziny moto g odtwarzają wielowymiarowy dźwięk Dolby Atmos® słyszany dookoła przez słuchawki lub głośniki stereo.

Motorola zadbała, by smartfon moto g73 5G miał odpowiednio wysoką wydajność, wyposażając go w chipset MediaTek Dimensity 930, który wykorzystuje zalety łączności 5G. Dzięki temu pliki i dane można pobierać błyskawicznie, nie martwiąc się o żywotność baterii. Bezproblemowo przebiega także przełączanie aplikacji. Dzięki pamięci operacyjnej 8 GB aplikacje i informacje pozostają w gotowości w tle, aby wszystko działało płynnie.

Nie trzeba już się przejmować zapasem energii. Pojemna bateria 5000 mAh umożliwia dłuższe słuchanie playlist, oglądanie wideo, czatowanie godzinami ze znajomymi czy pochłanianie kolejnych odcinków ulubionego serialu aż do emocjonującego finału. Kiedy trzeba będzie uzupełnić energię, zrobi to błyskawicznie ładowarka TurboPowerTM o mocy 30 W.

Dostępność produktów i ceny

Model moto g73 5G (8/256GB) w kolorach Lucent White (biały) oraz Midnight Blue (granatowy) będzie dostępny w rekomendowanej cenie detalicznej 1499 zł.

Będzie można go nabyć w sieci sprzedaży RTV Euro AGD, Media Expert, Media Markt, x-kom, Neonet, Komputronik oraz na Amazon.

Od ponad 5 lat dzielę się swoją wiedzą na temat elektroniki użytkowej. Tworzę poradniki technologiczne rozwiązujące realne problemy napotykane podczas użytkowania sprzętu. Recenzuję elektronikę taką jak routery, audio, smartfony, laptopy itp.

Skomentuj