Dzisiaj każdy z nas wie czy jest i jak działa fidget spinner. Nie tak dawno pojawiła się nowa „zabaweczka”. Jest nią Fin-Gears, magnetyczne pierścienie, które można wprowadzić w ruch.

Moje córki mówią na fidget spinnery – „kręciołki”, ale dla większości znana jest oryginalna nazwa. Spinnery skradły serca wszystkich na początku 2017 roku. Moda na nie przyszła z USA. Fidget spinnery można tylko wprawiać w ruch lub robić triki.

Możliwe, że na rynku pojawiła się ciekawa alternatywa dla fidget spinnerów. Są to Fin-Gears!

Magnetyczne pierścienie Fin-Gears, że jak?!

Fin-Gears, to zestaw trzech magnetycznych pierścieni, które również można wprawić w ruch. Każdy taki pierścień (są różne rozmiary) można założyć na palec, a pozostałymi dwoma ruszać np. po obwodzie tego znajdującego się na palcu. Jeżeli nie jesteś w stanie sobie tego wyobrazić, to spójrz na poniższy filmik:

Zatem można robić tutaj triki, czy grać w różne gry ze znajomymi. Możliwości tego są tak na prawdę nie ograniczone. To jak zostaną wykorzystane te magnetyczne krążki zależy tylko i wyłącznie od jego właściciela. Fin-Gears również pełni rolę antystresową.

Dostępne rozmiary:

  • Małe: 16mm
  • Średni: 19mm
  • Duży: 21mm

Fin-Gears cieszyło się dużą popularnością w zbiórkach crowdfundigowych

Na Kickstarterze zebrali ponad 27 tys. dolarów, zaś na Idiegogo ponad 43 tys. dolarów.

Autorem i pomysłodawcą jest Denis Okhrimenko, który zajmuje się tworzeniem nowych zabawek.

Gdzie kupić?

Fingearsy są już dostępne na polskim rynki. Na Ceneo i Allegro można je kupić za około 55 zł.

Zobacz ceny Fingears na Allegro

Pokaż ceny na Ceneo Fingears S Pokaż ceny na Ceneo Fingears M Pokaż ceny na Ceneo Fingears L
Author

Od ponad 5 lat dzielę się swoją wiedzą na temat elektroniki użytkowej. Tworzę poradniki technologiczne rozwiązujące realne problemy napotykane podczas użytkowania sprzętu. Recenzuję elektronikę taką jak routery, audio, smartfony, laptopy itp.

Skomentuj