Njusy

eXc – kolorowa rewolucja w akcesoriach GSM

Pinterest LinkedIn Tumblr

Czarny lub biały – taki wybór miał konsument, idąc po kabel USB lub ładowarkę do sklepu z elektroniką jeszcze kilka lat temu. A przecież akcesoria GSM nie muszą być nudne! eXc na nowo definiuje sposób postrzegania dodatków elektronicznych. Kolorowe kable, ładowarki, słuchawki bezprzewodowe i powerbanki od eXc różnią się od tradycyjnych akcesoriów dostępnych na rynku. Dzięki temu klienci mogą wybierać spośród kilkunastu kolorów, które pozwalają im wyrazić swoją osobowość i styl.

Zanurz się w dźwięku

Z myślą o osobach, które cenią niebanalny styl i „życie bez kabli” powstały słuchawki bezprzewodowe eXc COOL. Dzięki swojej minimalistycznej formie i bogatej palecie barw, szybko poszerzają grono swoich zwolenników. Użytkownicy docenią je także za neutralne brzmienie i lekko podkreślony bas, które płynie z 13 mm driverów o mocy 0.5W każdy. Za łączność z urządzeniami odpowiada certyfikowany moduł Bluetooth 5.0+EDR, który zapewnia wysokiej jakości przesył aż do 10 metrów. Słuchawki douszne eXc COOL współgrają z systemami iOS i Android oraz radzą sobie z obsługą Siri i Asystenta Google. Ich obsługa jest intuicyjnie prosta. Z poziomu słuchawek można dotykowo sterować głośnością, odtwarzaczem muzyki oraz połączeniami telefonicznymi.

Użycie kolorowych kabli od eXc mobile w aucie
Użycie kolorowych kabli od eXc mobile w aucie

Do zadań specjalnych

Kolorowe kable eXc IMMORTAL stanowią oryginalny sposób, aby podkreślić swoją indywidualność i wyrazić swój styl. Kabel ma aż 3 mm średnicy i jest bardzo wytrzymały oraz elastyczny. Wytrzymałość takich urządzeń to dla wielu najważniejsza cecha, dlatego silikonowy pancerz pokrywa dodatkowo nylonowy oplot, który sprawia, że przewód jest praktycznie niezniszczalny.

Wydajność? O to też zadbano, niezależnie od wersji kabla! Wariant USB-C do USB-C poradzi sobie z mocą aż 100W, co oznacza, że można go używać nawet do ładowania laptopa. Kabel eXc IMMORTAL jest dostępny w 2 wersjach: 90 cm – idealnie spisze się w aucie oraz 200 cm – to lepsze rozwiązanie do domu czy biura.

Jednym z największych atrybutów eXc mobile jest niebanalny styl, który zawsze idzie w parze z jakością i użytecznością – są dla nas równie ważne, co wzornictwo. Wśród naszych akcesoriów nietrudno znaleźć swojego faworyta. Są uniwersalne, pasują do większości urządzeń na rynku, a tylu wzorów i kolorów, które można ze sobą łączyć, tworząc kolorowe zestawy, trudno szukać u konkurencji! Zadowolenie konsumentów jest dla nas najważniejsze. Andrzej Szulęcki, Prezes Zarządu w eXc mobile Polska

Produkty eXc można kupić w sklepie internetowym shop.excmobile.eu, na większości stacji benzynowych oraz w supermarketach na terenie całej Polski.

Od ponad 5 lat dzielę się swoją wiedzą na temat elektroniki użytkowej. Tworzę poradniki technologiczne rozwiązujące realne problemy napotykane podczas użytkowania sprzętu. Recenzuję elektronikę taką jak routery, audio, smartfony, laptopy itp.

Skomentuj