Njusy Przeglądarki internetowe

Opera nawiązuje współpracę z ASUS

Pinterest LinkedIn Tumblr

Opera GX, pierwsza przeglądarka dla graczy, nawiązała współpracę z ASUS i ASUS ROG (Republic of Gamers), renomowaną marką zajmującą się tworzeniem sprzętu gamingowego oraz urządzeń peryferyjnych.

Korzystając z nowego modelu partnerstwa dla producentów (OEM), Opera nawiązała współpracę z ASUS w celu opracowania specjalnej edycji Opery GX, wielokrotnie nagradzanej przeglądarki gamingowej, dostosowanej i zoptymalizowanej pod kątem produktów oraz użytkowników Republic of Gamers. Specjalna wersja Opery GX jest także w pełni zintegrowana z ASUS Aura, dzięki czemu oferuje ekskluzywne funkcjonalności i dodatki związane ze światem ROG jak np. tapety, muzykę w tle, dźwięki oraz wyjątkowy content, jak np. grę Electro Punk.

Opera GX ROG wykracza daleko poza możliwości tradycyjnych przeglądarek, posiada nie tylko ograniczniki procesora, pamięci RAM i przepustowości sieci, ale także niezliczone opcje dostosowywania poprzez motywy kolorystyczne GX Mods. Jest zintegrowana z popularnymi platformami takimi jak Discord czy Twitch. Natomiast pasek boczny przeglądarki zapewnia natychmiastowy dostęp do komunikatorów oraz aplikacji społecznościowych, w tym TikToka, WhatsAppa i Instagrama.

Nasz innowacyjny model partnerstwa dla Producentów Oryginalnego Sprzętu (OEM) pozwala nam współpracować z największymi markami gamingowymi, takimi jak ASUS ROG. Naszym celem jest stworzenie naprawdę wyróżniających się funkcjonalności i rozwiązań w przeglądarkach, które utrzymają interakcje graczy ze światem swojej ulubionej marki, niezależnie od tego, czy grają, rozmawiają ze znajomymi, albo robią zakupy. Mattijs de Valk, VP of Business Development Gaming w Opera

Opera GX jest w pełni zintegrowana z ASUS Aura Sync, umożliwiając użytkownikom personalizację i synchronizację efektów świetlnych RGB na sprzęcie ASUS. Mogą tworzyć niestandardowe efekty świetlne i animacje, które dynamicznie reagują za każdym razem, gdy otwierają kartę, otrzymują wiadomość lub pobierają plik.

Od ponad 5 lat dzielę się swoją wiedzą na temat elektroniki użytkowej. Tworzę poradniki technologiczne rozwiązujące realne problemy napotykane podczas użytkowania sprzętu. Recenzuję elektronikę taką jak routery, audio, smartfony, laptopy itp.

Skomentuj