Poradniki

CloudHosting WordPress, czyli dedykowana usługa od nazwa.pl

Pinterest LinkedIn Tumblr

WordPress to bez wątpienia najpopularniejszy system do zarządzania treścią, który jest doceniany przez miliony webmasterów na całym świecie. Żeby w pełni wykorzystać jego możliwości, należy uruchomić go na odpowiednio zoptymalizowanym serwerze. Właśnie dlatego warto zwrócić uwagę na ofertę nazwa.pl, w której mamy dostępne rozwiązanie CloudHosting WordPress, zapewniające dużą szybkość działania strony WWW i jej najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Hosting w chmurze

Logo WordPress
Logo WordPress

CloudHosting WordPress, jak sama nazwa wskazuje, to WordPress oparty o technologię chmury obliczeniowej. Oznacza to, że Twoja strona WWW nie jest obsługiwana przez pojedynczą maszynę, jak w przypadku zwykłego hostingu, lecz przez setki serwerów, które tworzą klaster. Zapewnia to maksymalną wydajność działania stron internetowych, bez względu na porę dnia czy nocy. Zastosowanie konteneryzacji LXC sprawia, że Twój WordPress będzie funkcjonować nie tylko szybciej, ale i stabilniej oraz bezpieczniej.

Firma nazwa.pl gwarantuje każdemu użytkownikowi dostęp do zasobów mocy 4 vCPU (20 GHz) oraz 8 GB pamięci RAM, co ma niebagatelne znacznie w przypadku tak wymagającej strony, jaką jest WordPress. Błyskawiczne działanie witryn na hostingu nazwa.pl zostało zapewnione także dzięki implementacji wydajnych dysków Intel Optane i procesorów Intel Xeon E-2388G, które okazują się bezkonkurencyjne w przyspieszaniu funkcjonowania wymagających aplikacji.

CDN nazwa.pl

Decydując się na CloudHosting, dostajesz dostęp do sieci CDN (Content Delivery Network). To unikalny system dystrybucji treści z węzłami umieszczonymi w kluczowych punktach wymiany ruchu w Polsce, Europie i USA. W tych punktach przechowywane są kopie elementów Twojej strony WWW, co zauważalnie przyspiesza jej działanie oraz redukuje obciążenie hostingu.

Spółka nazwa.pl stworzyła pierwszą sieć CDN w Polsce i posiada w naszym kraju aż 6 strategicznie niezależnych węzłów. To ważna informacja dla krajowych właścicieli stron WWW, ponieważ szacuje się, że aż 73% odbiorców rodzimych witryn pochodzi właśnie z Polski. Warto dodać, że usługa CDN nazwa.pl pozwala na korzystanie z automatycznej kompresji obrazów do nowoczesnego formatu WebP.  Dzięki temu grafiki na stronie automatycznie dostosowane są do rozdzielczości ekranu użytkownika i w takiej formie wysyłane do przeglądarki osoby, która wchodzi na stronę. Wpływa to pozytywnie na optymalizacje ilości przesyłanych danych i szybsze wczytywanie WordPressa.

Wszystko w zasięgu ręki

W ramach CloudHosting WordPress otrzymujesz, oprócz gotowej instalacji, zintegrowane pakiety wtyczek, które zostały specjalnie wyselekcjonowane do każdej kategorii serwisu: bloga, strony WWW, sklepu internetowego oraz galerii. Na pewno zainteresuje Cię automatycznie skonfigurowany magazyn danych Redis (1 GB), który jest nieoceniony w przyspieszaniu pracy WordPressa.

Możesz również skorzystać z ogromnego wyboru dodatków, takich jak kopia zapasowa danych, dodatkowa przestrzeń dyskowa na pliki, dedykowany adres IP czy dwuskładnikowe zabezpieczenie 2FA dla kont pocztowych. W przypadku jakichkolwiek pytań po zakupie, do Twojej dyspozycji jest całodobowa obsługa techniczna, z którą możesz skontaktować się przez infolinię, chat lub e-mail. Szybka i profesjonalna pomoc posprzedażowa to jeden z wyróżników nazwa.pl na tle konkurencji.

Sprawdzony i bezpieczny provider

Firma nazwa.pl działa na rynku od 1997 roku i jest jedną z nielicznych firm hostingowych, które mogą się pochwalić certyfikatem ISO 27001. Korzysta ona z nowoczesnych centrów danych w Warszawie, Krakowie, Amsterdamie, Madrycie, Waszyngtonie oraz w Seattle. Wysoki poziom ochrony stron WWW jest zapewniony dzięki specjalistycznemu Scrubbing Center, które na bieżąco analizuje ruch i chroni wszystkie serwery nazwa.pl przed atakami DDoS. Korzystając z WordPressa na pewno docenisz Intrusion Prevention System (IPS) i filtry aplikacyjne Web Application Firewall (WAF), które razem świetnie sprawdzają się przy witrynach opartych o gotowe systemy CMS.

Od ponad 5 lat dzielę się swoją wiedzą na temat elektroniki użytkowej. Tworzę poradniki technologiczne rozwiązujące realne problemy napotykane podczas użytkowania sprzętu. Recenzuję elektronikę taką jak routery, audio, smartfony, laptopy itp.

Skomentuj