Facebook

Ankiety w grupach WhatsApp już niedługo

Pinterest LinkedIn Tumblr

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów i użytkowników tego popularnego komunikatora. Jak podał serwis wabetainfo, w najnowszej wersji WhatsAppa pojawi się nowa funkcjonalność – ankiety w grupach.

Informacje o ankietach pojawiły w wersji beta, które mają pojawić się na iOS w wersji oznaczonej numerkiem 22.6.0.70. Wspomniany serwis podał screenshot przedstawiający wspomnianą funkcję. Jednak owy obrazek pokazuje okno dialogowe w którym można podać tylko pytanie do ankiety (jak narazie).

Nie wiadomo jednak kiedy ta funkcjonalność będę dostępna dla wszystkich. Nie też informacji na temat ile odpowiedzi będzie można podać, czy będzie można wybrać więcej niż jedną odpowiedź i czy będzie możliwość ustawienia czasu na oddanie głosu.

Myślę, że to dobry kierunek w jakim zmierza WhatApp a użytkownicy będą zadowoleni. Tego typu forma zbierania opinii na pewno ułatwi zarządzanie większymi grupami. Gdy korzystałem z tego komunikatora, to rzeczywiście brakowało ten opcji. Gdy trzeba było podjąć jakąś decyzję z członkami grupy, to trzeba było radzić sobie poprzez zewnętrzne ankiety.

Od ponad 5 lat dzielę się swoją wiedzą na temat elektroniki użytkowej. Tworzę poradniki technologiczne rozwiązujące realne problemy napotykane podczas użytkowania sprzętu. Recenzuję elektronikę taką jak routery, audio, smartfony, laptopy itp.

Skomentuj