Najbardziej rzetelny bukmacher w Polsce - Mostbet logowanie! Świetne bonusy, aplikacja mobilna w języku polskim, gratis dla nowych graczy i wiele więcej.
Poradniki Programy

Windows File Recovery – darmowe narzędzie do odzyskiwania plików w Windows 10

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Windows File Recovery to nowe, darmowe narzędzie od Microsoftu, które pozwoli  odzyskać utraconych pliki w systemie Windows 10.

Dla mniej zaawansowanych użytkowników problemem może być to, że ta aplikacja nie posiada graficznego interfejsu użytkownika. Oznacza to, że z Windows File Recovery można korzystać tylko i wyłącznie z poziomu linii komend (patrz zdjęcie tytułowe).

Czytaj także: Jak odzyskać dane z dysku komputera/laptopa? Programy do odzyskiwania danych na Windows i Mac OS

Jakiego typu pliki można odzyskiwać w Windows File Recovery?

Domyślnie pozwala odzyskiwać pliki na nośnikach (dyski SSD i pendrive też) sformatowanych w NTFS. W dodatkowym trybie Signature można odzyskiwać dane z takich systemów plików jak: FAT, exFAT czy ReFS. Odzyskać można wszelkiego rodzaju obrazki, pliki zip czy pdf.

Windows File Recovery można pobrać w Microsoft Store (link)

Uwielbiam nowe technologie oraz wszelkiego rodzaju gadżety (ale tylko te użyteczne). Pochłaniam nowości i ciekawostki związane z technologią. Uważam, że technologia może nam bardzo pomóc (o ile będzie używana z rozwagą). Z zawodu jestem programistą JavaScript.

Skomentuj