Poradniki

Visa Oferty – program lojalnościowy, w którym dostajesz zwrot pieniędzy za zakupy (od razu)

Pinterest LinkedIn Tumblr

Obecnie jest mnóstwo programów lojalnościowych. Jedne są lepsze, drugie gorsze. Od jakiegoś czasu korzystam z jednego, który daje mi wymierne korzyści. Ten program lojalnościowy to Visa Oferty.

Problem większości programów lojalnościowych

Większość programów lojalnościowych działa na podobnej zasadzie. Kupujesz jakieś produkty za który dostajesz „coś”. Tym czymś zazwyczaj są punkty. Problem z nimi jest taki, że wymiana na jakiś wartościowy produkt to niekończąca się opowieść i zakupy. Po za tym, programy lojalnościowe są przypisane do konkretnego sklepu (czasami zdarzają się wyjątki np. program Payback).

Visa Oferty jest kompletnym przeciwieństwem programów lojalnościowych jakie znasz

Visa Oferty zwraca część zakupów na konto przypisane do karty Visa. W zależności od oferty jest to kilka procent lub określona kwota po osiągnięciu minimum określonego w ofercie. Idea bardzo fajna i mocno konkurencyjna. Muszę przyznać, że to bardzo dobrze się sprawdza.

Ile już dostałem od Visa Oferty za zakupy? 245 zł!

Od momentu zapisania się (około 2 lata temu) do programu (i podpięciu trzech kart płatniczych VISA) VISA oddała mi 245 zł! W sumie skorzystałem z 12 ofert (różne sklepy).

Najlepszy deal z Visa Oferty?

Zakupy ekspresu do kawy w sklepie internetowym Tchibo. Trafiłem na promocję 50% na ekspres, to jeszcze Visa oddała mi 10% wartości zakupów (płatność musiała być on-line). Więc tak na prawdę, Visa zasponsorowała mi spory zaraz kapsułek z kawą do ekspresu.

I tak, promocje łączą się, bo dostajesz zwrot za osiągnięcie minimalnego pułapu kwotowego. A to, że wszystko będzie w promocji nie ma najmniejszego znaczenia.

Tylko na wybrane zakupy

Zła wiadomość jest taka, że Visa Oferty działa na wybranych sklepach (sieciach). Promocje są czasowe. Część działa w sklepach stacjonarnych a część tylko przy płatnościach on-line.

W większości przypadków są to sklepy z ubraniami. Jeżeli często robisz zakupy w sklepach w których Visa obecnie robi promocję, to jest spora szansa na drobny bonus.

Warto też dokładnie zapoznać się z warunkami promocji. Czasami warunki zwrotu pieniędzy przysługują tylko na jedno konto. Więc jeśli do konta przypisane są dwie karty (np. mąż i żona), to zwrot będzie tylko jeden.

Podsumowując Visa Oferty

  • Zwrot pieniędzy na kartę Visa jest szybki i gwarantowany.
  • Nie potrzebujesz kodów, kuponów i kart lojalnościowych.
  • Rejestracja jest bezpłatna i prosta.

Korzystałem i w dalszym ciągu korzystam (o ile pojawi się coś ciekawego). Każdemu posiadaczowi karty Visa mogę polecić program Visa Oferty.

Od ponad 5 lat dzielę się swoją wiedzą na temat elektroniki użytkowej. Tworzę poradniki technologiczne rozwiązujące realne problemy napotykane podczas użytkowania sprzętu. Recenzuję elektronikę taką jak routery, audio, smartfony, laptopy itp.

Skomentuj