Telefony

Poco X3 Pro zdominował zakupy podczas Black Friday w Europie

Pinterest LinkedIn Tumblr

Gorączka Black Friday minęło i teraz jest okres podsumowań przez różnych producentów. Nie tak dawno szef Xiaomi pochwalił się ciekawostką z fanami swojego imperium.

Lu Weibing, szef grupy Xiaomi na swoim profilu Weibo pochwalił się, że jeden z telefonów marki Poco zdominował sprzedaż podczas zakupowego szaleństwa Black Friday. Według danych jakie zaprezentował, najpopularniejszym smartfonem podczas wyprzedaży okazał się Poco X3 Pro.

Czytaj także: Recenzja Poco X3 NFC

To właśnie ten model cieszył się największą popularnością w serwisie Amazon w następujących krajach: Hiszpania, Francja, Niemcy, Włochy, Holandia oraz Wielka Brytania.

Polecam: Jaki telefon do 1000 zł

W Polsce ceny tego konkretnego modelu kształtują się na poziomie około 1050 zł. Przejrzałem jeszcze oferty na Ceneo i np. model POCO X3 Pro 6/128GB można kupić poniż 1000 zł!

POCO X3 Pro 6/128GB Zobacz ceny

Uwielbiam nowe technologie oraz wszelkiego rodzaju gadżety (ale tylko te użyteczne). Pochłaniam nowości i ciekawostki związane z technologią. Uważam, że technologia może nam bardzo pomóc (o ile będzie używana z rozwagą). Z zawodu jestem programistą JavaScript.

Skomentuj