Gadżety Wearables

LG PuriCare Wearable Air Purifier: premiera w Polsce i cena

Pinterest LinkedIn Tumblr

Pamiętacie jak pisałem o masce służącej do filtrowania powietrza od LG – PuriCare Wearable Air Purifier? Znana jest już data premiery w Polsce tego ciekawego gadżetu. Jaka będzie cena?

Kilka dni temu firma LG poinformowała, że LG PuriCare od tego miesiąca trafia do sprzedaży na rynek azjatycki oraz Bliskiego Wschodu.

Oczyszczacz powietrza LG PuriCare™ powstał w odpowiedzi na rosnące globalne zapotrzebowanie na produkty poprawiające higienę osobistą, w czasie, gdy jest ona najbardziej istotna. To przełomowe urządzenie oferuje nową jakość przenośnej ochrony, dzięki której konsumenci mogą wygodnie oddychać czystym powietrzem, gdy są w ruchu. Co sprawia, że mają o jedno zmartwienie mniej Dan Song, prezes działu Home Appliance & Air Solution Company w firmie LG Electronic

Premiera PuriCare Wearable Air Purifier w Polsce

Od stycznia 2021 maska LG PuriCare będzie dostępna w Polsce.

Jaka cena PuriCare Wearable Air Purifier w Polsce?

HK $1180 - taka jest cena w jednym z chińskich sklepów za urządzenie LG
HK $1180 – taka jest cena w jednym z chińskich sklepów za urządzenie LG PuriCare Mask

Polska cena nie jest jeszcze znana, ale udało mi się poszukać cen z rynku azjatyckiego. Byłem w stanie znaleźć cenę w jednym z chińskim sklepie online. LG PuriCare Mask zostało wycenione na  1180 HK (dolar hongkoński), który w przeliczeniu na dolary wynosi około 152 USD.

Gdy przeliczymy dolary po aktualnym kursie, to wyjdzie około 580 zł. Obawiam się, że w Polsce nie będzie tyle kosztować (np. 599 zł). Szacuję, że cena będzie oscylować w granicach 699 zł (jak nie więcej, bo trzeba doliczyć podatki czy cło).

Bardzo ciekawe urządzenie, które będę chciał zdobyć na testy.

Źródło: LG Polska/inf. własne

Od ponad 5 lat dzielę się swoją wiedzą na temat elektroniki użytkowej. Tworzę poradniki technologiczne rozwiązujące realne problemy napotykane podczas użytkowania sprzętu. Recenzuję elektronikę taką jak routery, audio, smartfony, laptopy itp.

komentarze 2

  1. Czy maska jest już dostępna w Polsce? Zaraz mamy marzec, a nigdzie nie widzę jej do kupienia…

    • Piotr Cichosz Odpowiedz

      Maska miała mieć premierę w styczniu tego roku. Z bliżej nieznanych powodów premiera została przesunięta.

Skomentuj