Najbardziej rzetelny bukmacher w Polsce - Mostbet logowanie! Świetne bonusy, aplikacja mobilna w języku polskim, gratis dla nowych graczy i wiele więcej.
Poradniki

Jak zaktualizować oprogramowanie w AirPods?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Macie AirPodsy? Aktualizujecie te słuchawki? Nie? Ja też nie. A wiecie jak można je zaktualizować? Okazuje się, że jest to łatwiejsze niż może się wydawać.

Jeżeli nigdy nie aktualizowaliście bezprzewodowych słuchawek Apple AirPods, to nigdy tego raczej nie zrobicie. Apple zadbało o to, by użytkownicy nie musieli tego robić.

Aktualizacja oprogramowania (firmware) tych słuchawek odbywa się automatycznie podczas ładowania. Po kablu lub bezprzewodowo po połączeniu z iPhonem lub iPadem.

Jak sprawdzić wersję oprogramowania Apple AirPods?

  1. Połącz AirPods np. z iPhonem lub iPadem.
  2. Przejdź do Ustawienia > Bluetooth i wybierz połączone słuchawki (lub połącz się z nimi jeśli wcześniejszy nie zadziałał automatycznie).
  3. Tapnij w ikonkę (i). Na następnym ekranie będzie informacja z aktualną wersją oprogramowania AirPods.

Poniższy screen obrazuje gdzie szukać tej informacji.

Gdzie szukać wersji oprogramowania AirPods
Gdzie szukać wersji oprogramowania AirPods

Przed wykonaniem screenshota wersja moich AirPods była 4E71. Po odłożeniu ich do ładowania na jakieś 10-20 min wersja zaktualizowała się do tej z powyższego obrazka czyli 5B58.

Uwielbiam nowe technologie oraz wszelkiego rodzaju gadżety (ale tylko te użyteczne). Pochłaniam nowości i ciekawostki związane z technologią. Uważam, że technologia może nam bardzo pomóc (o ile będzie używana z rozwagą). Z zawodu jestem programistą JavaScript.

Skomentuj