Informacje prasowe Wearables

Fitbit Luxe już dostępny w przedsprzedaży. Jest też specjalna wersja w biżuterii gorjana

Pinterest LinkedIn Tumblr

Fitbit zaprezentował Fitbit Luxe™, najnowszy stylowy tracker fitness i dobrego samopoczucia. Został zaprojektowany tak, aby pomóc w bardziej holistycznym podejściu do zdrowia. Luxe zapewnia motywacje i wsparcie, które są potrzebne, aby zachować dobre zdrowie.

Elegancka opaska z pięknym designem ma wszystko z czego znana jest marka – od narzędzi do zarządzania stresem po automatyczne wykrywanie aktywności fizycznej i śledzenie snu. Dzięki dostępowi do Wskaźników Zdrowotnych w aplikacji Fitbit, Luxe umożliwia wgląd w kluczowe informacje o stanie zdrowia. Wszystko po to, by pomóc zaobserwować zmiany w samopoczuciu, takie jak zwiększony stres, zmęczenie lub potencjalne oznaki choroby.

Wraz z trackerem Luxe dostępna jest bezpłatna 6-miesięczna subskrypcja usługi Fitbit Premium, która zapewnia dodatkowe wsparcie, motywację i głębszą analizę danych, w tym spersonalizowane pomiary kluczowych wskaźników zdrowotnych.

Luxe to piękny, opływowy i wygodny tracker z kolorowym wyświetlaczem oraz żywotnością baterii aż do 5 dni. Można go łączyć z szeroką gamą stylowych akcesoriów, w tym nowoczesną luksusową bransoletką firmy gorjana. Od dziś Luxe jest dostępny w przedsprzedaży w cenie 749,00 PLN. Oficjalna sprzedaż rozpocznie się tej wiosny.

W ciągu ostatniego roku zaczęliśmy myśleć o naszym zdrowiu i dobrym samopoczuciu w inny sposób. Zwracamy uwagę na możliwe objawy COVID-19, musimy radzić sobie z ciągłym stresem i niepewnością. Mimo że zaczynamy dostrzegać nadzieję na poprawę sytuacji, to holistyczne podejście do zdrowia nigdy nie było tak ważne jak teraz. Tworząc Luxe poczyniliśmy znaczne postępy technologiczne. Stworzyliśmy smukły tracker o wyjątkowym designie i wyposażyliśmy go w zaawansowane funkcje. Dotychczas, tylko niektóre z nich były dostępne jedynie w naszych smartwatchach, a zależało nam na tym, aby dostęp do tych narzędzi zapewnić jeszcze większej liczbie osób.James Park, wiceprezes, GM i współzałożyciel Fitbit

Fitbit × gorjana

Fitbit nawiązał współpracę z marką biżuterii gorjana, która przekształciła tracker Fitbit Luxe Special Edition w piękną biżuterię dzięki bransoletce Parker Link ze złotej stali nierdzewnej, a także wygodnej, wodoodpornej klasycznej opasce w kolorze różowym. Dostępna jest również szeroka gama modnych i wszechstronnych akcesoriów pasujących do każdego stylu, w tym wygodna klasyczna silikonowa opaska, podwójny pasek z wysokogatunkowej czarnej skóry Horween®, plecione i miękkie siatki ze stali nierdzewnej lub bransoletki Gorjana Parker Link w wersji platynowej i złotej ze stali nierdzewnej.

Gorjana for Fitbit Luxe Special Edition jest dostępna w przedsprzedaży w cenie 999,00 PLN, a jej oficjalna dostępność rozpocznie się w czerwcu.

Fitbit Luxe – najcieńszy tracker firmy

Jest to najcieńszy jak dotąd tracker z ekranem dotykowym w historii Fitbit. Ponadto, jest pierwszym trackerem z kolorowym wyświetlaczem marki. Prosta i intuicyjna obsługa ekranu Luxe poprzez przeciąganie i stukanie zapewnia intuicyjny dostęp do codziennych statystyk, powiadomień oraz podstawowych funkcji dotyczących zdrowia i kondycji dzięki eleganckiemu projektowi bez zbędnych przycisków.

Fitbit Luxe – cena i dostępność

Luxe jest dostępny w przedsprzedaży na Fitbit.com i u wybranych sprzedawców, a ogólnoświatowa dostępność rozpocznie się tej wiosny. Luxe dostępny jest w cenie 749,00 PLN z sześciomiesięcznym okresem próbnym Fitbit Premium (o wartości 53,94 Euro). Subskrypcja Premium, w 18 językach w 185 krajach, dostępna jest po 6-miesięcznym bezpłatnym okresie próbnym w cenie 8,99 Euro miesięcznie lub 79,99 Euro rocznie. Ekskluzywne wersje kolorystyczne oraz dodatkowe akcesoria do Luxe zaczynają się już od 149,00 do 449,00 PLN. Tracker i aplikacja dostępne są w języku polskim.

Od ponad 5 lat dzielę się swoją wiedzą na temat elektroniki użytkowej. Tworzę poradniki technologiczne rozwiązujące realne problemy napotykane podczas użytkowania sprzętu. Recenzuję elektronikę taką jak routery, audio, smartfony, laptopy itp.

Skomentuj