Programowanie

ConFrontJS 2021 – zniżka 20% i konkurs

Pinterest LinkedIn Tumblr

Cała ta pandemia pozbawiła nas, frontendowców, jednej rzeczy – konferencji. W naszym kraju odbywało się kilka fajnych eventów, a zagranicą to już był potężny wybór. Teraz na szczęście nie ma jakiś szczególnych ograniczeń, to niektóre konferencje wracają do frontowego kalendarza. Tak się właśnie stało z ConFrontJS 2021!

Ostatni raz o tej konferencji pisałem dwa lata temu podczas ConFrontJS 2019. Podobnie jak wtedy, tak teraz też mam patronat medialny. W związku z tym będę miał dla mojej społeczności 2 darmowe wejściówki na to wydarzenia. Mam też specjalny link, który umożliwi kupienie wejściówek z rabatem 20%.

Kiedy i gdzie odbędzie ConFrontJS 2021?

Początkowo konferencja miała się odbyć w grudniu, ale kolejna fala zachorowań a tym samym nowe obostrzenia sprawiły, że trzeba było wszystko przełożyć.

  • 11 grudnia (sobota)26 marca 2022, 8:00 (rejestracja)
  • Kinoteka | Pałac Kultury i Nauki w Warszawie (plac Defilad 1)

Kod zniżkowy -20%

Jeżeli nie chcesz czekać na wyniki konkursu zawsze możesz kupić bilet używając specjalnego linka, który obniża cenę o 20%. Jeżeli nie wykorzystałeś budżetu szkoleniowego na rok 2021, to jest to bardzo dobra opcja, z której można skorzystać.

ConFrontJS 2021 Kup bilet -20%

O czym będzie ConFrontJS 2021?

Goście ConFrontJS 2021
Goście ConFrontJS 2021

Konkurs – wygraj wejściówkę na ConFrontJS

Aby wygrać darmową wejściówkę należy napisać komentarz, w którym napiszecie na jaki wykład chcielibyście się wybrać i dlaczego. Najciekawszy komentarz wygra darmowy kod na ConFrontJS! Pamiętajcie by podać prawdziwy adres e-mail, bo na niego zostaną wysłane szczegóły jak odebrać wejściówkę. Wyniki ogłoszę 21 lutego (po godzinie 20:00). Powodzenia!

Od ponad 5 lat dzielę się swoją wiedzą na temat elektroniki użytkowej. Tworzę poradniki technologiczne rozwiązujące realne problemy napotykane podczas użytkowania sprzętu. Recenzuję elektronikę taką jak routery, audio, smartfony, laptopy itp.

Skomentuj