Gadżety Zdrowie

Vapshot – czyli inhalacje alkoholowe

Pinterest LinkedIn Tumblr

Kilka dni temu, na jednej z imprez, miałem okazję poznania Vapshotów. Co to jest Vapshot? W skrócie – inhalacje z alkoholu. Muszę przyznać, że było to ciekawe doświadczenie.

Co to jest Vapshot?

Vapshot zamienia alkohol w parę, którą można wdychać (stąd moje skojarzenie z inhalacjami). Wdychanie alkoholu w postaci pary oznacza, że przechodzi on bezpośrednio do krwiobiegu w płucach, a nie jak podczas tradycyjnego picia, w żołądku. Oznacza to, że niemal natychmiast odczuwasz procenty w głowie. W związku z tym, że pijesz alkoholu a wdychasz go, to odpada problem z liczeniem kalorii :).

Jak działa Vapshot?

Do butelki wpuszczany jest alkohol w postaci pary. I sumie to tyle. Następnie butelka jest odkręcana, para próbuje się wydostać. A my przez rurkę musimy wciągnąć jak najwięcej tej pary. Próbowałem jednego shota – szału nie było. Oczywiście na koniec zacząłem kasłać (za szybko wciągałem?). Nic szczególnego też nie poczułem. Przed popełnieniem tego tekstu sprawdziłem oficjalne opisy Vapshota:

Vapshot wprowadza alkohol bezpośrednio do obiegu krwi w płucach, dzięki czemu efekt jest odczuwalny natychmiast.

Nic ¯\_(ツ)_/¯. Osoby z którymi byłem na imprezie i które również się inhalowały – nic nie poczuły.

Na tytułowym zdjęciu widoczna jest ta cała maszyna do Vapshotów. Widać na nim dwie dysze które wpompowują alkohol do butelki.

Vapshot jako gadżet na różnego rodzaju imprezy np. firmowe, wesela, wieczory panieńskie czy kawalerskie czy inne typowo kobiece jest całkiem fajny i ciekawy. Na pewno będzie cieszył się dużym zainteresowaniem. Kwestią indywidualną jest efekt tych inhalacji. Cena za taką przyjemność? Od 1000 do 4000 zł (z hostessami).

Od ponad 5 lat dzielę się swoją wiedzą na temat elektroniki użytkowej. Tworzę poradniki technologiczne rozwiązujące realne problemy napotykane podczas użytkowania sprzętu. Recenzuję elektronikę taką jak routery, audio, smartfony, laptopy itp.

1 komentarz

  1. Inhalacja alkoholowa!!! KORONAWIRUS – zapalenie pluc ! Jaka dawka zwalcza wirus, a jaka zabija pacjeta ?

Skomentuj