Gadżety Informacje prasowe

Ruszyła promocja Cashback od Mio

Pinterest LinkedIn Tumblr

Marka Mio od lat na jesieni rozpoczyna akcję „Cashback”, dzięki której konsumenci mogą otrzymać do 250 zł zwrotu za objęty promocją sprzęt Mio.

21 produktów i nawet 250 złotych rabatu tak w skrócie można podsumować tegoroczną edycję akcji „Cashback”, którą w tym roku dla swoich klientów przygotowała marka Mio. Ideą promocji jest częściowy, określony w regulaminie, zwrot pieniędzy za zakup wybranego produktu objętego promocją. Jednym z najważniejszych warunków akcji „Cashback” jest zakup sprzętu na terenie Polski oraz od polskiego dystrybutora.

W promocji biorą udział najlepsze i najpopularniejsze modele jak chociażby jedyny na rynku wideorejestrator na motocykl Mio MiVue M7560D (taniej o 250 zł), czy przedstawiciel najnowszej serii nawigacji rowerowych do jazdy miejskiej oraz turystyki rowerowej Mio Cyclo Discover Plus (taniej o 200 zł).

W promocji dostępny jest także model MiVue 798 Dual. To urządzenie, które swoimi parametrami z pewnością zainteresuje osoby wymagające czegoś więcej, niż tylko rejestracji przebytej drogi. Urządzenie posiada system wspomagania kierowcy ADAS – FCWS (układ ostrzegania przed kolizją z autem poprzedzającym), LDWS (układ ostrzegania o opuszczeniu pasa ruchu) i FA (ostrzeżenie o przemęczeniu) oraz Stop&Go (informuje, że pojazd przed nami ruszył). Na pokładzie wideorejestatora znajdziemy wbudowany moduł GPS, dzięki któremu odpowiednio wcześniej otrzymamy informacje o zbliżającym się punkcie pomiaru prędkości oraz zapiszemy dodatkowe metadane (takie jak czas i miejsce nagrania). Model w wersji dual uzupełniony jest o tylną kamerę A30. Za ten zestaw można uzyskać aż 150 zł rabatu.

Rok 2020 przyniósł wiele zmian w naszym życiu w tym zmianę sposobu poruszania się. Ze względów bezpieczeństwa coraz rzadziej wybieramy transport publiczny a przesiadamy się na własne samochody, motocykle i rowery. Dlatego marka Mio w tegorocznej edycji akcji „Cashback” przygotowała specjalną ofertę aż na 21 produktów, które są dedykowane niemal każdemu środkowi transportu indywidualnemu. W tegorocznej ofercie oprócz kamer samochodowych, promocją zostały objęte nawigacje rowerowe, wideorejestrator na motocykl, czy nawigacje 2 w 1 oferowane kierowcom pojazdów ponadwymiarowych. Mamy nadzieję, że nasze urządzenia będą świetnym towarzyszem w podróżac. Łukasz Tetkowski, CEE & DACH Country Marketing Manager Mitac Europe

Co zrobić, aby skorzystać z „Cashback”?

Należy wejść na stronę www.miocashback.pl i wypełnić znajdujący się tam formularz. Następnie wysyłamy paragon lub fakturę VAT wraz z numerem seryjnym produktu na adres, który został wskazany na stronie akcji.

Więcej szczegółów promocji oraz regulamin można znaleźć na stronie miocashback.pl.

Modele urządzeń, które zostały objęte promocją wraz kwotą zwracaną za ich zakup przez Mio Polska:

Model Zwrot
Mio MiVue™ 785 80 zł Kup teraz
Mio MiVue™ 785 Dual 100 zł
Mio MiVue™ 792 20 zł Kup teraz
Mio MiVue™ 795 35 zł Kup teraz
Mio MiVue™ 798 90 zł Kup teraz
Mio MiVue™ 798 Dual 150 zł Kup teraz
Mio MiVue™ 826 50 zł Kup teraz
Mio MiVue™ J85 100 zł Kup teraz
Mio MiVue™ A30 40 zł Kup teraz
Mio MiVue™ Drive 50 80 zł Kup teraz
Mio MiVue™ Drive 55 100 zł Kup teraz
Mio MiVue™ Drive 60 120 zł Kup teraz
Mio MiVue™ Drive 65 150 zł Kup teraz
Mio MiVue™ Drive 65 Truck 190 zł Kup teraz
Mio MiVue™ C570 40 zł Kup teraz
Mio Cyclo 210 70 zł Kup teraz
Mio Cyclo 215HC 100 zł Kup teraz
Mio Cyclo Discover 150 zł Kup teraz
Mio Cyclo Discover Plus 200 zł Kup teraz
Mio MiVue™ M760D 250 zł Kup teraz
Mio MiVue™ Smartbox 30 zł Kup teraz

Promocja trwa do 31 grudnia.

Od ponad 5 lat dzielę się swoją wiedzą na temat elektroniki użytkowej. Tworzę poradniki technologiczne rozwiązujące realne problemy napotykane podczas użytkowania sprzętu. Recenzuję elektronikę taką jak routery, audio, smartfony, laptopy itp.

Skomentuj