LEGO wraz z producentem sportowych butów Adidas wypuszczą wspólny model butów. Jest to część współpracy o nazwie co-branded ZX-8000.

Zapowiedź nowego produktu została przedstawiona na poniższym filmie:

Widać tutaj pudełko z klocków LEGO z którego wychodzą nowe buty. Na kolejnych ujęciach  widać charakterystyczne elementy obuwia – jak język, klocek. Na filmie widać też kolory jakie znajdziemy na butach. Nawiązują one do rolety kolorów klocków – żywe kolory zieleni, błękitu, żółci oraz czerwieni.

LEGO x adidas Originals ZX 800, to część projektu A-ZX Adidasa, który obejmuje współpracę z takimi markami jak Overkill, atmos, Sean Wotherspoon czy Juventus.

Premiera i cena?

Nie znalazłem informacji na temat premiery czy też ceny tych sneakersów. Na filmie promocyjnym jest informacje, że buty pojawią się „wkrótce”. Z kolei sprawne oko dopatrzy się, że na opakowaniu znajduje się ciąg liczb przypominających datę: 09-25-2020. Czy to oznacza, że premiera będzie pod koniec września?

 

Author

Uwielbiam nowe technologie oraz wszelkiego rodzaju gadżety (ale tylko te użyteczne). Pochłaniam nowości i ciekawostki związane z technologią. Uważam, że technologia może nam bardzo pomóc (o ile będzie używana z rozwagą). Na etacie programuję w JavaScript, w wolnej chwili cykam zdjęcia.

Skomentuj