Gadżety LEGO

Adidas we współpracy z Lego stworzył nową linię butów – LEGO x adidas Originals ZX 8000

Pinterest LinkedIn Tumblr

LEGO wraz z producentem sportowych butów Adidas wypuszczą wspólny model butów. Jest to część współpracy o nazwie co-branded ZX-8000.

Zapowiedź nowego produktu została przedstawiona na poniższym filmie:

Widać tutaj pudełko z klocków LEGO z którego wychodzą nowe buty. Na kolejnych ujęciach  widać charakterystyczne elementy obuwia – jak język, klocek. Na filmie widać też kolory jakie znajdziemy na butach. Nawiązują one do rolety kolorów klocków – żywe kolory zieleni, błękitu, żółci oraz czerwieni.

LEGO x adidas Originals ZX 800, to część projektu A-ZX Adidasa, który obejmuje współpracę z takimi markami jak Overkill, atmos, Sean Wotherspoon czy Juventus.

Premiera i cena?

Nie znalazłem informacji na temat premiery czy też ceny tych sneakersów. Na filmie promocyjnym jest informacje, że buty pojawią się „wkrótce”. Z kolei sprawne oko dopatrzy się, że na opakowaniu znajduje się ciąg liczb przypominających datę: 09-25-2020. Czy to oznacza, że premiera będzie pod koniec września?

 

Od ponad 5 lat dzielę się swoją wiedzą na temat elektroniki użytkowej. Tworzę poradniki technologiczne rozwiązujące realne problemy napotykane podczas użytkowania sprzętu. Recenzuję elektronikę taką jak routery, audio, smartfony, laptopy itp.

1 komentarz

  1. Daniel z besttext.pl – zawodowy tłumacz i amator klocków Lego Odpowiedz

    Te buty zapowiadają się mega odjazdowo. Będą wyjątkowe. Jeśli buty biegowe z górnej półki, np. takich marek jak Hoka One One, Salomon czy Saucony kosztują zwykle pomiędzy 500 a 700 PLN bez promocji, to myślę że w debiucie buty Adidas-Lego będą kosztować około 1 000 PLN. Z nowości kooperatywy Lego z innymi firmami niedawno pojawiła się kolekcja Bygglek w sieci sklepów IKEA – pudełka do przechowywania klocków Lego zawierające też w środku same klocki. Cena zestawów w przeliczeniu za pojedynczy klocek nie jest konkurencyjna, ale – nie ma się co się dziwić – za nowości trzeba zapłacić więcej.

Skomentuj