LEGO

Lego DeLorean (10300), czyli kultowy samochód z „Powrotu do przyszłości”

Pinterest LinkedIn Tumblr

Kolejna dobra wiadomość dla fanów duńskich klocków, motoryzacyjnych oraz filmowych. Już 1 kwietnia będzie można kupić kultowego DeLoreana z filmu „Powrotu do przyszłości” do złożenia z klocków Lego.

Myślę, że w okolicach 1 kwietnia odwiedzę jeden z warszawskich Lego Store’ów i zobaczę ten model na żywo. Myślę, że na pewno będę chciał go kupić, bo oglądałem wszystkie filmy z bohaterami dr Emmet i Marty McFly.

Lego DeLorean DMC-12 w trzech wersjach!

Tutaj producent pozwoli złożyć jedną z trzech wersji tego filmowego auta. Trzy wersje, bo w każdej części filmu „Powrót do przyszłości” DeLorean wyglądał inaczej. Pierwsza wersja będzie miała charakterystyczny maszt z piorunochronem, drugi składane koła, a trzeci opony z białym pasem i obwód drukowany na masce.

Sam zestaw składa się z 1872 elementów. Po złożeniu samochód będzie miał następujące wymiary (wysokość × szerokość × długość): wys.: 12 cm × 19 cm × 35 cm. Producent przewidział otwierane do góry drzwi, jak w filmie. Dodatkowo znajdziemy w nim dwie minifigurki doktora i Marty’ego McFly’a oraz akcesoria, takie jak: deskorolka (deskolotka) Marty’ego czy tablica rejestracyjna z napisem „OUTATIME”.

Duński producent wycenił ten zestaw na 799 zł. Do kupienia od 1 kwietnia na lego.com.

Od ponad 5 lat dzielę się swoją wiedzą na temat elektroniki użytkowej. Tworzę poradniki technologiczne rozwiązujące realne problemy napotykane podczas użytkowania sprzętu. Recenzuję elektronikę taką jak routery, audio, smartfony, laptopy itp.

Skomentuj