Poradniki

Jaki kolor iPhone wybrać?

Pinterest LinkedIn Tumblr

Zakup iPhone’a to poważna decyzja wymagająca przeanalizowania kilku czynników. Dotyczą one wyboru konkretnego modelu, ilości pamięci, a także koloru. To właśnie ta ostatnia kwestia często dostarcza największych problemów. Przedstawiamy więc nasze propozycje.

iPhone 13

iPhone 13 świetnie prezentuje się w różowym, który dodaje smartfonowi niesamowitego uroku. Ponadto dostępna jest klasyczna barwa niebieska oraz czerwona. Dla ludzi lubiących eksperymenty przeznaczone są kolory o tajemniczych nazwach: północ oraz księżycowa poświata.

iPhone 13 Pro

Ten model iPhone’a dostępny jest w zarówno wersji łagodnej, jak i mocniejszej. Do pierwszej z tych grup należy złoty oraz srebrny. Natomiast w skład drugiej wchodzi górski błękit, a także mocny grafit.

iPhone 12

iPhone 12 możemy zobaczyć w aż sześciu kolorach. Cztery z nich to klasyczne barwy takie jak niebieski, czarny, biały, czy czerwony. Dwa kolory są rzadziej spotykane, czyli zielony i fioletowy.

Czytaj także: Jakie etui do iPhone 12?

iPhone SE (2020)

Producenci przygotowali trzy dostępne kolory drugiej generacji iPhone’a. To biały, czarny i czerwony, czyli chyba najbardziej uniwersalne barwy. Dzięki temu smartfon będzie pasował we wszystkich okolicznościach.

iPhone 11 Pro / 11 Pro Max (2019)

To jeden z najbardziej eleganckich modelów iPhone’a. Oprócz popularnych kolorów, czyli białego oraz złotego, dostępne są również bardziej tajemnicze – gwiezdna szarość oraz nocna zieleń. Niezależnie od wyboru, przód telefonu prezentuje się zawsze tak samo.

iPhone 11 (2019)

Producenci zadbali o różnorodny wybór i stworzyli iPhone’a 11 w sześciu kolorach, podobnie jak iPhone12. Pięć z nich powtarza się: czarny, czerwony, fioletowy, biały i zielony. Nastąpiła natomiast jedna zmiana – zamiast niebieskiego pojawił się żółty.

iPhone XS/ XS Max (2018)

iPhone XS posiada ofertę zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Dla płci damskiej preferowany jest zwłaszcza złoty, natomiast płeć przeciwna często wybiera gwiezdną szarość. Srebrny jest za to kolorem uniwersalnym.

iPhone XR (2018)

iPhone XR charakteryzuje się niezwykle różnorodną gamą kolorystyczną. Dzięki temu każdy powinien wybrać coś pasującego do własnych preferencji. Oto dostępne kolory: biały, żółty, niebieski, czarny, czerwony oraz intrygujący koralowy.

iPhone X (2017)

Ten model iPhone ma dwa dostępne kolory do wyboru. Dla kobiet przeznaczono zwłaszcza srebrny, który w każdym wydaniu prezentuje się bardzo szykownie. Mężczyźni zazwyczaj częściej wybierają efektowną gwiezdną szarość.

iPhone 8 (2017)

iPhone 8 to kolejny telefon dostępny w kolorze gwiezdnej szarości oraz srebrnym. Tym razem dołożono jeszcze złoty, który z pewnością jest interesującą alternatywą. Przy wyborze złotego i srebrnego przód urządzenia jest biały, a przy gwiezdnej szarości – czarny.

iPhone 8 Plus (2017)

iPhone 8 Plus i iPhone 8 to bardzo podobne smartfony. Można wręcz stwierdzić, że są prawie identyczne. Ich kolorystyka nie różni się zupełnie niczym. Jedyna zmiana to wygląd kamery, gdyż w tym modelu dołożono dodatkowy obiektyw telefoto.

Od ponad 5 lat dzielę się swoją wiedzą na temat elektroniki użytkowej. Tworzę poradniki technologiczne rozwiązujące realne problemy napotykane podczas użytkowania sprzętu. Recenzuję elektronikę taką jak routery, audio, smartfony, laptopy itp.

Skomentuj