Najbardziej rzetelny bukmacher w Polsce - Mostbet logowanie! Świetne bonusy, aplikacja mobilna w języku polskim, gratis dla nowych graczy i wiele więcej.
Google Kryptowaluty

Google banuje aplikacje do wydobywania kryptowalut w sklepie Google Play

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Jeżeli chcieliście kopać kryptowaluty na swoich telefonach, to już nie będzie mogli tego robić. Google, trochę po cichu wprowadziło nowe zasady do swojego sklepu Google Play i usunęło tego typu aplikacje.

Od teraz nie znajdziesz już w sklepie Google takich aplikacji jak MinerGate, Crypto Miner i NeoNeonMiner. Warto dodać, że kwietniu rozszerzenia do Chrome przeznaczone do wydobywania kryptowalut również zostały usunięte z Chrome Web Store.

W sklepie Google Play jedynymi aplikacjami związanymi z kryptowalutami będą takie, które pozwalają na zarządzanie nimi.

Nowe restrykcje dotknęły również innych obszarów. Są to m.in. aplikacje, które „ułatwiają sprzedaż materiałów wybuchowych, broni palnej, amunicji lub niektórych akcesoriów do broni palnej”. Zakaz obejmuje też instrukcje dla użytkowników do tworzenia własnych broni, amunicji, akcesoriów lub do zamiany broni na półautomatyczną lub automatyczną.

Elsagate

Elsagate
Elsagate – przykładowe zdjęcia z „patologicznych” filmów dla dzieci.

Jednak najważniejszą częścią tej aktualizacji wytycznych dla programistów jest usunięcie i zakazanie aplikacji tworzonych dla najmłodszych użytkowników gdzie w tle są przemycane treści dla dorosłych.

 

Uwielbiam nowe technologie oraz wszelkiego rodzaju gadżety (ale tylko te użyteczne). Pochłaniam nowości i ciekawostki związane z technologią. Uważam, że technologia może nam bardzo pomóc (o ile będzie używana z rozwagą). Z zawodu jestem programistą JavaScript.

1 komentarz

  1. Telefon to i tak marny pożytek przy kopaniu krypto, ale szkoda ze duże firmy utrudniają rewolucje.

Skomentuj