Ciekawe akcje marketingowe

Domino’s Pizza zawstydził drogowców w USA – łata dziury na drogach

Pinterest LinkedIn Tumblr

Domino’s Pizza zawstydziło właśnie wszystkich drogowców w USA. Ta popularna sieć pizzerii wpadła na genialny pomysł – łatać dziura w drogach by uratować niejedną dostawę pizzy!

To łatanie dziur to akcja w USA o nazwie „Paving for pizza” (tłum. „Naprawa nawierzchni drogowej dla pizzy”). W tej akcji chodzi o to, że klienci pizzerii mogą zgłaszać drugi które trzeba będzie załatać by dostawcom łatwiej, szybciej i bezpieczniej udawało się dostarczyć pizzę.

Sam prezes Domino’s Pizzy, Russell Weiner, akcję tłumaczy troską o swoich klientów, gdyż nie chce by ucierpiała ona podczas dostawy.

Każda załatana dziura zostaje specjalnie oznaczona na drodze.
Każda załatana dziura zostaje specjalnie oznaczona na drodze.

Domino’s Pizza chwali się, że w jednym z miast – Milford – w ciągu 10 godzin udało się załatać 40 dziur na dziesięciu drogach!

Więcej szczegółowych informacji na temat tej zacnej akcji znajdziecie na pavingforpizza.com. Na tej stronie, mieszkańcy USA mogą zgłaszać swoje miasta do akcji.

U nas w niejednej miejscowości też przydałaby się taka akcja.

Od ponad 5 lat dzielę się swoją wiedzą na temat elektroniki użytkowej. Tworzę poradniki technologiczne rozwiązujące realne problemy napotykane podczas użytkowania sprzętu. Recenzuję elektronikę taką jak routery, audio, smartfony, laptopy itp.

1 komentarz

  1. U nas sieci pizzerii poszłyby z torbami remontując w ramach reklamy dziury w drogach.

Skomentuj