Najbardziej rzetelny bukmacher w Polsce - Mostbet logowanie! Świetne bonusy, aplikacja mobilna w języku polskim, gratis dla nowych graczy i wiele więcej.
Ciekawe akcje marketingowe

Domino’s Pizza zawstydził drogowców w USA – łata dziury na drogach

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Domino’s Pizza zawstydziło właśnie wszystkich drogowców w USA. Ta popularna sieć pizzerii wpadła na genialny pomysł – łatać dziura w drogach by uratować niejedną dostawę pizzy!

To łatanie dziur to akcja w USA o nazwie „Paving for pizza” (tłum. „Naprawa nawierzchni drogowej dla pizzy”). W tej akcji chodzi o to, że klienci pizzerii mogą zgłaszać drugi które trzeba będzie załatać by dostawcom łatwiej, szybciej i bezpieczniej udawało się dostarczyć pizzę.

Sam prezes Domino’s Pizzy, Russell Weiner, akcję tłumaczy troską o swoich klientów, gdyż nie chce by ucierpiała ona podczas dostawy.

Każda załatana dziura zostaje specjalnie oznaczona na drodze.
Każda załatana dziura zostaje specjalnie oznaczona na drodze.

Domino’s Pizza chwali się, że w jednym z miast – Milford – w ciągu 10 godzin udało się załatać 40 dziur na dziesięciu drogach!

Więcej szczegółowych informacji na temat tej zacnej akcji znajdziecie na pavingforpizza.com. Na tej stronie, mieszkańcy USA mogą zgłaszać swoje miasta do akcji.

U nas w niejednej miejscowości też przydałaby się taka akcja.

Uwielbiam nowe technologie oraz wszelkiego rodzaju gadżety (ale tylko te użyteczne). Pochłaniam nowości i ciekawostki związane z technologią. Uważam, że technologia może nam bardzo pomóc (o ile będzie używana z rozwagą). Z zawodu jestem programistą JavaScript.

1 komentarz

  1. U nas sieci pizzerii poszłyby z torbami remontując w ramach reklamy dziury w drogach.

Skomentuj