Poradniki

Disney Plus VPN: Najlepszy VPN do Oglądania Disney+ Gdziekolwiek

Pinterest LinkedIn Tumblr

Disney Plus to popularna usługa streamingowa z ekskluzywnymi programami takimi jak Ms. Marvel, Doctor Strange w Multiverse of Madness i wiele innych.

Niestety, Disney Plus jest dostępny tylko w kilku krajach. Na szczęście Disney Plus VPN może pomóc Ci uzyskać dostęp do platformy Walt Disney z dowolnego miejsca na świecie.

Platforma streamingowa Disney Plus jest dostępna w 61 krajach na obszarze Azji i Pacyfiku, Europy i Ameryki. Świetną wiadomością jest to, że Disney+ ma ruszyć w dodatkowych 42 krajach w 2022 roku! Niestety, nie zapewnia dostępu poza kilkoma tylko regionami. Więc jeśli mieszkasz poza jednym z tych krajów – otrzymasz błąd lokalizacji.

Poza tym widzowie przekonają się też, że Disney Plus oferuje różne treści we wszystkich lokalizacjach. Tak więc ktoś w Polsce na przykład dostanie inny katalog niż osoby w USA.

Na szczęście, z pomocą premium VPN, możesz łatwo uzyskać dostęp do biblioteki Disney+ z wybranej lokalizacji. Skrót od Virtual Private Network, VPN wysyła Twój ruch przez wybraną przez Ciebie lokalizację serwera, zmieniając Twój adres IP i oszukując Disney+, aby myśleć, że znajdujesz się gdzieś indziej.

Chcesz oglądać swoje ulubione treści na Disney+? A więc kontynuuj czytanie, ponieważ ujawniamy dokładnie, jak oglądać Disney Plus w dowolnym miejscu za pomocą VPN i najlepszych VPN-ów, które są w stanie sprostać zadaniu i dlaczego Disney Plus nie działa z VPN-em.

Jak Oglądać Disney+ Gdziekolwiek z Disney Plus VPN [5 Prostych Kroków]

Wykonaj te pięć podstawowych kroków, które zapewniają najlepszy sposób na oglądanie Disney Plus w dowolnym miejscu za pomocą VPN:

  1. Zdobądź abonament na zaufaną usługę VPN. Polecamy Surfshark VPN, ponieważ jest to najlepszy Disney+ VPN do streamingu bez buforów.
  2. Pobierz aplikację VPN na swoje urządzenie (macOS, iOS, urządzenie z systemem Android). W przypadku, gdy korzystacie z przeglądarki internetowej, pobierzcie rozszerzenie VPN.
  3. Otwórz aplikację VPN i zaloguj się.
  4. Połącz się z serwerem amerykańskim z listy (zalecany jest Nowy Jork).
  5. Udaj się na stronę lub aplikację Disney+ i rozpocznij streaming!

Uwaga: Koniecznie upewnij się, że strona lub aplikacja Disney+ jest zamknięta przed połączeniem z VPN. W przeciwnym razie może być szansa, że Disney+ nie będzie dla Ciebie działać, nawet jeśli używasz VPN, aby uzyskać do niego dostęp.

Czy Disney Plus Działa z VPN-em? Dlaczego Go Potrzebujesz?

Tak, Disney+ działa z VPN z dowolnego miejsca, zmieniając swój adres IP i łącząc się z serwerem w miejscu, w którym usługa streamingowa jest dostępna, jak USA, odblokowując w ten sposób platformę.

Warto zauważyć, że wiele VPN nie ma możliwości obejścia geo-blokad, ukrycia adresów IP i umożliwienia oglądania Disney+ w nieobsługiwanych krajach. W rzeczywistości Disney Plus blokuje VPN-y poprzez swój mechanizm śledzenia.

Przetestowaliśmy 50+ VPN, aby odblokować treści Disney+ w 4K i HD (High Definition) bez żadnych problemów z buforowaniem lub rozłączaniem serwerów. I po obszernych testach, polecamy Surfshark VPN jako najlepszy VPN dla Disney+.

Od ponad 5 lat dzielę się swoją wiedzą na temat elektroniki użytkowej. Tworzę poradniki technologiczne rozwiązujące realne problemy napotykane podczas użytkowania sprzętu. Recenzuję elektronikę taką jak routery, audio, smartfony, laptopy itp.

Skomentuj