Programowanie

ConfrontJS 2023 – zaproszenie na konferencję, konkurs i zniżka na bilety

Pinterest LinkedIn Tumblr

Tak jak w poprzednim roku, tak i w tym mam przyjemność patronować konferencji poświęconej frontendowi – ConfrontJS. Edycja na rok 2023. Będę miał dla Was jeden, darmowy bilet, który będziecie mogli zdobyć tutaj oraz zniżkę 20%.

Kiedy i gdzie odbędzie ConfrontJS 2023?

Konferencja odbędzie się 24 marca 2023 roku w Warszawie. W tym roku miejscówka konferencji będzie zacna. Chodzi o 23. piętro w biurowcu przy ulicy Emilii Plater 53. Jeżeli lubicie ładne widoki, to chyba nie będzie lepszej miejscówki. Miejsce to biuro złotego sponsora BEC Poland, który dostarcza rozwiązania IT dla sektora bankowego.

Co ciekawego na ConfrontJS 2023?

W tym roku będzie dziesięciu gości z różnych części świata.

  • Tejas Kumar opowie o najnowszych frameworkach jakie pojawiły się ostatnio, które mają pomóc programistom w codziennym życiu.
  • Maya Shavin pokaże bardziej zaawansowane użycie XState.
  • Keren Kenzi wprowadzi nas w świat biblioteki do ogarniania formularzy – react-hook-form, która w ostatnim czasie zyskuje na popularności.
  • Roy Derks rozłoży na czynniki pierwsze GraphQL (bo to tylko HTTP).
  • Yonatan Kra podzieli się swoimi doświadczeniami na temat testów automatycznych. Dlaczego są ważne i jak pisać lepsze testy.
  • Vadym Tarasich opowie w jaki sposób tworzyć gry za pomocą React, Reduxa i MobX.
  • Marek Kirejczyk będzie opowiadał o continuous delivery i tym jak to skutecznie wykorzystać w codziennej pracy.

Jak widzimy, tematyka pokrywa każdy aspekt pracy na „froncie”. Zapowiada się ciekawie.

Darmowy bilet + zniżka na konferencję

Z racji tego, że objąłem patronatem medialnym będę miał dla Was darmowy bilet oraz zniżkę 20%. Darmowy bilet dostanie osoba, która jako pierwsza napisze komentarz, z uzasadnieniem, która prezentacja prezentacja będzie najciekawsza. Czyli taka, którą chciałaby bardzo usłyszeć.

Ponadto dla osób, którym się nie uda wygrać w konkursie lub takich, które jeszcze się nie zdecydowały mam zniżkę -20% na bilet. Specjalny link dostępny jest pod poniższym przyciskiem

Bilet na ConfrontJS -20% Kup bilet

Wszystkie informacje o konferencji znajdziecie na stronie ConfrontJS.pl

Od ponad 5 lat dzielę się swoją wiedzą na temat elektroniki użytkowej. Tworzę poradniki technologiczne rozwiązujące realne problemy napotykane podczas użytkowania sprzętu. Recenzuję elektronikę taką jak routery, audio, smartfony, laptopy itp.

komentarze 2

  1. Mnie interesduje tworzenie gier. Zawsze myślałem, że gry to phreaser.js czy inne libki. Ciekawi mnie jaki przykład gry poda Vadym. Czy będzie to jakiś prosty przykład np. wordle czy coś bardziej zaawansowanego

Skomentuj