Drukarki Njusy

Canon rozszerza ofertę produktów biurowych o nowe modele i- SENSYS oraz i- SENSYS X

Pinterest LinkedIn Tumblr

Canon Europe ogłasza dziś rozszerzenie oferty o sześć nowych urządzeń A4, będących ulepszonymi wersjami bestsellerowych drukarek i-SENSYS i i-SENSYS X.

Wprowadzone do oferty modele drukarek to gwarancja niezawodnego działania i łatwego serwisowania. Nowe urządzenia z serii i-SENSYS i i-SENSYS X wykorzystują najbardziej zaawansowane technologie dostępne na rynku, zarówno jeśli chodzi o sprzęt, jak i oprogramowanie, a także zastosowane rozwiązania. Zapewnią firmom dodatkowe korzyści dzięki szeregowi ulepszonych funkcji, które przekładają się na: szybsze skanowanie, niższe zużycie energii, łatwiejsze w użyciu interfejsy i większe bezpieczeństwo.

Nowe modele i-SENSYS oraz i-SENSYS X
Nowe modele i-SENSYS oraz i-SENSYS X

Ponadto odświeżoną serię i-SENSYS X wyposażono w funkcje ułatwiające zarządzanie dokumentami i danymi – jedną z nich jest kompatybilność z nagradzanym oprogramowaniem uniFLOW Online firmy Canon. Jest to zaawansowane i bezpieczne rozwiązanie do druku i skanowania, umożliwiające organizacjom zarządzanie całym środowiskiem drukowania za pośrednictwem chmury.

Nowe urządzenia wzbogacają ofertę sprzętu będącego sercem ekosystemu usług transformacji cyfrowej Canon DTS – dzięki nim klienci przeniosą swoje strategie DTS na wyższy poziom.

Z myślą o zrównoważonym rozwoju

Serie i-SENSYS i i-SENSYS X należą do wielokrotnie nagradzanej gamy urządzeń laserowych A4 od firmy Canon, którą organizacja Keypoint Intelligence uznała niedawno za najbardziej energooszczędną markę urządzeń laserowych A4. Nowo wprowadzone modele potwierdzają, że to wyróżnienie przyznano firmie Canon nieprzypadkowo. Charakteryzują się one jeszcze niższym współczynnikiem TEC w porównaniu z poprzednikami – wynosi on jedynie do 0,39 kWh. Urządzania dają też możliwość stosowania tonera w niższych temperaturach, co pozwala jeszcze efektywniej ograniczać zużycie energii.

Wysokiej klasy funkcje bezpieczeństwa

Ulepszone modele i-SENSYS i i-SENSYS X wyposażono w niezawodne funkcje bezpieczeństwa, które pomagają zapewnić poufność przetwarzanych informacji. W nowych urządzeniach fabrycznie zainstalowano najnowsze oprogramowanie sprzętowe, co zwiększa bezpieczeństwo dokumentów. Przyszłe jego aktualizacje pobiorą się natomiast automatycznie, co jeszcze bardziej poprawi ochronę danych firmy przed potencjalnymi zagrożeniami.

Duża wydajność i trwała jakość

Dzięki wygodnemu w użyciu wyświetlaczowi i wyjątkowej jakości druku nowe urządzenia i-SENSYS i i-SENSYS X sprawdzą się doskonale w dynamicznych środowiskach pracy. Firmy docenią również czas nagrzewania drukarek, średnio krótszy niż cztery sekundy, a także szybkość skanowania (do 190 obrazów na minutę). Kolejną mocną stroną tych modeli jest wydajność skanowania: czas odczytu dokumentów skrócił się aż o 30% w porównaniu z ich poprzednikami.

W dzisiejszych czasach nowoczesne firmy powinny być smart. Muszą funkcjonować bezpiecznie i wydajnie, jednocześnie uważnie analizując możliwości działań na rzecz zrównoważonego rozwoju – podkreśla Marc Bory, Vice President, Head of DP&S (Digital Printing & Solutions) Marketing and Innovation w Canon Europe.Marc Bory, Vice President, Head of DP&S (Digital Printing & Solutions) Marketing and Innovation w Canon Europe

Nowa seria drukarek doskonale wpisuje się w szerokie portfolio Canon. Te wiodące na rynku urządzenia energooszczędne z pewnością zaspokoją potrzeby naszych klientów. Modele i-SENSYS i i-SENSYS X zapewniają wysoką wydajność, niezawodne zabezpieczenia oraz doskonałą jakość, dzięki którym firmy mogą działać lepiej i sprawniej.

Od ponad 5 lat dzielę się swoją wiedzą na temat elektroniki użytkowej. Tworzę poradniki technologiczne rozwiązujące realne problemy napotykane podczas użytkowania sprzętu. Recenzuję elektronikę taką jak routery, audio, smartfony, laptopy itp.

Skomentuj