Ciekawostki technologiczne

Bezprzewodowa ładowarka do telefonu „Magiczny Krąg”

Pinterest LinkedIn Tumblr

Przeglądając dzisiaj mojego Twittera znalazłem bardzo ciekawy filmik prezentujący bezprzewodową ładowarkę. Fakt, że o niej piszę na blogu wskazuje, że będzie to niezwykła ładowarka.

I taka właściwie jest. Zobaczcie film prezentujący tą bezprzewodową ładowarkę:

Zebraliście już szczękę z podłogi? Robi wrażenie, co nie? Umiejscowienie telefonu na środku pola aktywuje magiczną sekwencję, która rozpoczyna proces ładowania. Trzeba przyznać, że pomysł na takie urządzenie jest genialny. Już nawet przymknę oko na fakt, że cały sprzęt zajmuje dużo miejsca i przez to jest niepraktyczny.

Problem w tym, że taka bezprzewodowa ładowarka „Magiczny Krąg” (Magic Circle) jest niestety tylko wizualizacją. Kolejna zła wiadomość jest taka, że nie kupisz jej nigdzie. 6secShop, który jest autorem tego pomysłowego patentu na ładowanie telefonu, nie przewiduje wprowadzenia tego produktu na rynek. A coś czuję, że gdyby to zrobili, to szybko stali by się milionerami.

Jedyne co pozostaje, to oglądać animację aż do znudzenia! Ten film na Twitterze został obejrzany już ponad 11 milionów razy.

Od ponad 5 lat dzielę się swoją wiedzą na temat elektroniki użytkowej. Tworzę poradniki technologiczne rozwiązujące realne problemy napotykane podczas użytkowania sprzętu. Recenzuję elektronikę taką jak routery, audio, smartfony, laptopy itp.

1 komentarz

  1. Boże, to jest absolutnie cudowne!!! Jak mogą tego nie produkować! Zwariuję i zapłaczę się na śmierć przez tę informację!

Skomentuj