Gadżety

VIXA Boards – polska deskorolka elektryczna osiągająca prędkość 67 km/h – najszybsza i najmocniejsza na Świecie

Pinterest LinkedIn Tumblr

Śremski Start-up o nazwie VIXA Boards kilka dni temu przedstawił światu za pośrednictwem crowdfundingowej platformy Indiegogo elektryczną deskorolkę dla każdego, który rozwija zawrotną prędkość 67km/h i posiada zasięg 40km na jednym ładowaniu.

Polska deskorolka elektryczna

VIXA Boards jest rozwiązaniem o niezwykłej mocy 5,5kW i wspaniałych możliwościach. Napęd silnikowy to serce elastycznej deski, dzięki któremu możliwe jest osiągnięcie szybkości nawet do 67 km/h, bez wysiłku. W drodze do celu nie zatrzyma Cię ani zbyt mała prędkość, ani za duża odległość. Nie będziesz musiał obawiać się o rozładowaną baterię nigdy więcej, ponieważ uchroni Cię przed tym system zamieniający energię hamowania w energię elektryczną. Z łatwością też zmierzysz się z krawężnikami, czy wzniesieniami o nachyleniu do 45°. Wyobraź sobie to wszystko i pomyśl, że jazda na desce elektrycznej, będąca czystą przyjemnością oraz nowym doznaniem jest w zasięgu Twojej ręki.

Są to parametry plasujące deskę VIXA Boards na pierwszym miejscu pośród światowej konkurencji.

Pojeżdżone. Bardzo szanuję ten prototyp Vixa Boards.

— Kuba Klawiter.

Vixa Boards - polska deskorolka elektryczna
Vixa Boards – polska deskorolka elektryczna

Na drodze ku nowości

Wiemy, że projekt VIXA Boards może odmienić codzienne poruszanie się. Aktualnie deskorolka jest w fazie prototypu i wkrótce twórcy chcą rozpocząć produkcję seryjną. I Ty masz szansę się do tego przyczynić, za sprawą akcji organizowanej w portalu INDIEGOGO. Z pewnością VIXA Boards zarazi Cię entuzjazmem i chęcią działania! Odwiedzając stronę https://igg.me/at/vixaboards/x/18077233 poznasz lepiej deskorolkę VIXA i możesz udzielić finansowego wsparcia, które naprawdę wiele znaczy. Wspólnie przekonajmy się, że od projektu do pełnej radości jazdy, dzieli nas zaledwie chwila.

Według opinii testujących osób deska VIXA Boards jest remedium na problemy mieszkańców miast – znikomą dostępność miejsc parkingowych i korki uliczne typowe w godzinach szczytu.

Kuba Klawiter miał okazję sprawdzić prototyp tej polskiej deskorolki elektrycznej oraz wypytać o szczegóły ich twórców. Wideo poniżej:

Od ponad 5 lat dzielę się swoją wiedzą na temat elektroniki użytkowej. Tworzę poradniki technologiczne rozwiązujące realne problemy napotykane podczas użytkowania sprzętu. Recenzuję elektronikę taką jak routery, audio, smartfony, laptopy itp.

Skomentuj