Telefony

Zebra TC26 – niezawodny telefon dla firm z funkcjami klasy Enterprise

Pinterest LinkedIn Tumblr

Firma Zebra to przede wszystkim producent urządzeń takich jak drukarki kodów kreskowych, czytniki kodów kreskowych, komputery mobilne, które mają zastosowanie w firmach gdzie szybki i sprawny przepływ informacji ma kluczowe znaczenie dla prowadzenia biznesu. Wśród szerokiej gamy urządzeń możemy również znaleźć komputery mobilne wyposażone w system Android, aparat, Wi-Fi, czytnik kodów kreskowych i łączność 4G przez co stają się pełnowartościowymi telefonami/smartfonami. Przykładem takiego urządzenia, jest Zebra TC26.

Z pewnością nie jest to typowy multimedialny smartfone, a raczej wszechstronne urządzenie do zbierania danych i komunikacji w terenie np. idealne dla handlowca w dużym magazynie również będzie z niego ogromny pożytek. Dzięki wbudowanemu skanerowi kodów kreskowych można nim sczytywać dane z etykiet, a łączność 4G pozwala na wysyłanie ich z terenu do centrali firmy.

Duża bateria (od 3100 do nawet 5000 mAh) zapewnia prace bez potrzeby ładowania. Mobilne komputery Zebry z androidem posiadają jeszcze jedna bardzo ważna cechę: MOBILITY DNA: OPROGRAMOWANIE KLASY KORPORACYJNEJ DO PRACY MOBILNEJ. Ten zestaw narzędzi daje ogromną wartość dodaną dla sprzętu Zebry, niezbędną w każdym dużym przedsiębiorstwie. W skład pakietu Mobility DNA wchodzą:

 • Enterprise Mobility Development Kit. Łatwe włączenie zaawansowanych funkcji do projektu aplikacji dla przedsiębiorstw.
 • Enterprise Browser. Łatwość tworzenia nowych, rozbudowanych aplikacji.
 • DataWedge API. Zintegrowania rejestracja danych z aplikacjami korporacyjnymi bez konieczności pisania kodu.
 • LifeGuard™ for Android. Wydłużenie wsparcia bezpieczeństwa systemu operacyjnego nawet o dziesięć lat.
 • Enterprise Home Screen. Określanie aplikacji, do których użytkownicy mogą mieć dostęp, wyłączanie funkcji urządzenia i automatyczne uruchamianie aplikacji.
 • StageNow. Aplikacja StageNow firmy Zebra Technologies umożliwia przedsiębiorstwu dowolnej wielkości łatwą instalację i konfigurację kilku lub też tysięcy urządzeń z systemem Android poprzez szybkie zeskanowanie kodu kreskowego lub dotknięcie znacznika NFC.
 • Zebra Zero-Touch. Wstępnie skonfiguruj zakupione urządzenia; po wyjęciu z pudełka same się przygotują, co przyspiesza wdrożenie.
 • Narzędzie diagnostyki urządzeń. Device Diagnostics, narzędzie do diagnostyki urządzeń, umożliwia testowanie głównych systemów i eliminowanie kosztownego oraz niepotrzebnego wysyłania do centrum serwisowego urządzeń, które tak naprawdę nie wymagają naprawy.
 • Device Tracker – rozwiązanie do śledzenia urządzeń. Moduł śledzący urządzenia umożliwia łatwe śledzenie lub lokalizowanie zagubionych lub brakujących urządzeń mobilnych firmy Zebra.
 • Enterprise Keyboard. Zaprojektowana z myślą o potrzebach przedsiębiorstw klawiatura klasy korporacyjnej Enterprise Keyboard umożliwia szybkie i dokładne wprowadzanie danych alfanumerycznych, zapewniając tym samym wzrost wydajności.
 • NG SimulScan. Bezproblemowa rejestracja właściwych kodów kreskowych (do 100 kodów kreskowych jednocześnie).
 • OCR Wedge. Bezproblemowe i dokładne rejestrowanie standardowych danych w celu usprawnienia procesów roboczych i zwiększenia produktywności

TC26 jest również bardzo atrakcyjny cenowo.

Podobną propozycję ma również firma Honeywell: Kolektor danych Honeywell CT40.

Uwielbiam nowe technologie oraz wszelkiego rodzaju gadżety (ale tylko te użyteczne). Pochłaniam nowości i ciekawostki związane z technologią. Uważam, że technologia może nam bardzo pomóc (o ile będzie używana z rozwagą). Z zawodu jestem programistą JavaScript.

Skomentuj