Poradniki Wearables

Weselne wearables – co powinien założyć nowoczesny Pan młody

Pinterest LinkedIn Tumblr

Nowoczesny styl weselny dotyka nie tylko stroju panny młodej. Panowie młodzi także znaleźli się na celowniku projektantów gadżetów weselnych. Mamy okazję sprawdzić, co dziś polecane jest dla panów młodych.

Zwykły zegarek? Owszem, zegarki na rękach Panów młodych nadal są w modzie. Dawniej wesela i sylwetki panów młodych okraszały tradycyjne gadżety. Dziś odchodzi się od tego typu dodatków kosztem urządzeń wearables. Oczywiście spotkamy się z weselami w stylu tradycyjnym (nawet bardzo tradycyjnym), które uwzględniają kreacje nowoczesne, ale zachowujące mocny tradycyjny charakter wyglądu pana młodego. Skupmy się jednak na nowoczesnym stylu pana młodego.

Wybór zegarka dla Pana młodego

Przed wyborem zegarka należy zapoznać się z najważniejszymi  zasadami, które definiują, jaki strój weselny należy wybrać i jakie gadżety do niego dopasować. Jeżeli pan młody jest słusznego wzrostu, projektanci polecają większe zegarki. Modne są także specjalne bransolety interaktywne zapinane na całej długości. Nowoczesne wesela to gadżety wearables.

Do stroju koniecznie należy dobrać okulary (gdy pan młody tego potrzebuje) – zamiast zwykłych, polecane są te nowoczesne. Popularne są okulary ciemne, które kolorystycznie pasują do stroju, czyli garnituru.

W modzie są garnitury slimowane, czyli dopasowane do sylwetki pana młodego, z którymi dobrze komponują się wszelkie gadżety. Niestety tężsi panowie młodzi nie powinni decydować się na ten wybór. Opięte marynarki mogą podkreślać niedoskonałości sylwetki i krępować ruchy. Wtedy najlepszym rozwiązaniem jest wybór garnituru z dwoma wcięciami.

Dodatki wearables dla pana młodego

Sam garnitur to tylko część stroju pana młodego. Ważne są jeszcze dodatki, a najważniejsza jest ich kolorystyka. Tutaj projektanci polecają stonowane dodatki w kolorze ecru, beżu lub srebra – takie zegarki czy okulary są oczywiście dostępne w ofercie. Taka kolorystyka pasuje zarówno do garniturów ciemnych, jak i jasnych.

Uwielbiam nowe technologie oraz wszelkiego rodzaju gadżety (ale tylko te użyteczne). Pochłaniam nowości i ciekawostki związane z technologią. Uważam, że technologia może nam bardzo pomóc (o ile będzie używana z rozwagą). Z zawodu jestem programistą JavaScript.

Skomentuj