Samsung we współpracy z siecią sklepów komputerowych X-KOM.PL przygotował akcję konkursową, w której do wygrania jest dwuosobowa wycieczka do chińskiego Kunshan na światowy finał turnieju World Cyber Games 2012. W grze o podróż do Chin może wziąć udział każdy, kto do 21 października br. kupi w sklepie X-KOM.PL jeden z rekomendowanych dla graczy produktów Samsung oraz wykaże się refleksem w interaktywnym teście wiedzy o grach wideo. Wszyscy uczestnicy promocji do zakupionego sprzętu otrzymają też jako nagrodę gwarantowaną profesjonalne słuchawki dla graczy.

Z okazji zbliżającego się finału międzynarodowego turnieju gier komputerowych World Cyber Games 2012, firmy Samsung i X-KOM.PL przygotowały akcję promocyjną, w której można wygrać wartą 14 tysięcy złotych podróż do Kunshan w Chinach, gdzie od 29 listopada do 2 grudnia br. odbywać się będzie światowy finał WCG 2012. W rozgrywce o podróż do Kunshan może wziąć udział każdy, kto w okresie od 20 września do 21 października nabędzie w sklepie X-KOM.PL jeden z czterech gamingowych produktów Samsung oraz wykaże się refleksem w interaktywnym teście wiedzy o grach komputerowych.

Wszyscy uczestnicy akcji do zakupionego sprzętu otrzymają też nagrodę gwarantowaną – profesjonalne słuchawki dla graczy (Creative Fatal1ty HS-800) o wartości blisko 100 zł. Aby wziąć udział w konkursie należy do 21 października br. wypełnić formularz na stronie produktywcg.samsung.pl i załączyć skan dowodu zakupu produktu objętego promocją. Zwycięzcą konkursu zostanie uczestnik, który w aplikacji konkursowej w najkrótszym czasie trafnie połączy ze sobą ilustracje popularnych gier z ich tytułami.

Rekomendowane na finały WCG 2012 produkty Samsung, które biorą udział w promocji, to dedykowany wymagającym graczom notebook Serii 7G GAMER, wszechstronne notebooki Serii 5 (550P) o rozbudowanych funkcjach multimedialnych, 27-calowy monitor Full HD LED Serii 7 (S27B750V), a także dyski SSD Serii 830, które radykalnie zwiększają wydajność komputerów PC.

Author

Uwielbiam nowe technologie oraz wszelkiego rodzaju gadżety (ale tylko te użyteczne). Pochłaniam nowości i ciekawostki związane z technologią. Uważam, że technologia może nam bardzo pomóc (o ile będzie używana z rozwagą). Na etacie programuję w JavaScript, w wolnej chwili cykam zdjęcia.

Skomentuj