Informacje prasowe

Ultrasmukły power bank DGM

Pinterest LinkedIn Tumblr

DGM oferuje biały akumulator PB-A1 o wielkości portfela z wbudowanym kablem USB. Jego pojemność 2000 mAh pozwala szybko dodać energii telefonom z systemem Android lub Apple.

Power bank to doskonałe źródło dodatkowej energii w trakcie intensywnego użytkowania, dłuższej podróży czy spaceru. Jesteśmy mobilni i zależy nam na tym, by móc w każdej chwili skontaktować się z bliskimi, wysłać pilnego maila, zrobić jakieś zdjęcia, a czasem na przeszkodzie stoi brak zasilania. Dlatego power bank staje się już nie tyle modnym gadżetem, co niezbędnym akcesorium

— Krystian Zieliński, dział sprzedaży DGM w Polsce.

Model PB-A1 można ładować bezpośrednio z komputera poprzez gniazdo USB lub używając standardowej ładowarki telefonu z portem micro USB. Napięcie wejściowe jak również wyjściowe wynosi 5V ± 0,25V. Wmontowane w nim jest wydajne litowo-polimerowe ogniwo. Urządzenie może działać nieprzerwanie przez około 3,5 godziny. Przykładowo, doładowanie iPhone 6 od 10% do 100% wynosi około 2,5 godziny, zaś Samsunga S7 do około 60% – 2 godziny. Prąd wyjściowy w power banku DGM wynosi maksymalnie 1.0A. Kompaktowe wymiary (97,2 x 63,9 x 7,0 mm) oraz nieduża waga (61,5 g) sprawiają, że power bank DGM jest doskonałym rozwiązaniem dla osób ceniących komfort przenoszenia oraz użytkowania.

Zobacz też: Jaki power bank wybrać i kupić?

Power bank można połączyć opcjonalnie z adapterem micro USB do lightning dla urządzeń firmy Apple – model DGM ML01 sprzedawany jest oddzielnie.

Urządzenie będzie dostępne u dystrybutorów firmy DGM.

Uwielbiam nowe technologie oraz wszelkiego rodzaju gadżety (ale tylko te użyteczne). Pochłaniam nowości i ciekawostki związane z technologią. Uważam, że technologia może nam bardzo pomóc (o ile będzie używana z rozwagą). Z zawodu jestem programistą JavaScript.

1 komentarz

  1. Fabian Bodek Odpowiedz

    Powerbank niejednokrotnie ratował mi życie w podróży, a także na dłuższym wyjeździe 🙂 Nie wyobrażam sobie spędzania wolnego czasu bez powerbanka 😀

Skomentuj