Poszukujesz profesjonalnych, godnych zaufania usługodawców w zakresie oprogramowania pozwalającego na tworzenie baz informacji o klientach i filtrowania danych pod kątem ich przydatności i wagi dla działalności biznesowej? Cenisz sobie doświadczenie branżowe oraz wysoko wykwalifikowaną dysponowanie kadrę pracowniczą, o najwyższych kwalifikacjach?

Jeśli tak, to firma Streamsoft.pl jest dla Ciebie odpowiednim partnerem i bez trudu spełni Twoje oczekiwania. Dwudziestopięcioletnie doświadczenia na rynku, korzystanie z innowacyjnych technologii w zakresie IT oraz rzetelność, terminowość i otwartość na potrzeby klienta to cechy definiujące tą markę i zapewniające jej uznanie ekspertów. Funkcjonalność, a także efektywność narzędzi informatycznych sygnowanych przez Streamsoft.pl zachwyci każdego, nawet największego sceptyka.

Oferta firmy zasadza się na udostępnianiu systemu CRM, nowoczesnego i innowacyjnego oprogramowania pozwalającego na gromadzenie, przetwarzanie i analizowanie informacji o aktualnych oczekiwaniach klientów oraz ich możliwych potrzebach w przyszłości. Umożliwia również, przy maksymalnej oszczędności czasu, organizację pracy zespołów odpowiedzialnych za realizację poszczególnych zleceń, tak, aby dzięki swojej elastyczności były one w stanie zdeklasować konkurencję. Oprócz możliwości wyprzedzania zmian zachodzących na rynku, system CRM pozwala także projektować wszelkie działania podmiotu gospodarczego związane ze sprzedażą.

Ułatwia więc kontrolę jakości i efektów pracy osób działających w terenie oraz w biurze, usprawnia pracę telemarketerów, a także pomaga w koordynacji zadań wszelkich jednostek  i działów odpowiedzialnych za proces sprzedaży. Co więcej, system oferowany przez firmę Streamsoft.pl jest również wyposażony w pakiet ułatwiający planowanie przedsięwzięć marketingowych, wykorzystywanych dla tych celów zasobów ludzkich oraz sprzętowych, jak również przypisywanie poszczególnym pracownikom konkretnych zadań, co pozwala bezproblemowo rozliczyć ich ze zleconych obowiązków.

Firma Streamsoft.pl to podmiot warty zaufania w kwestiach oferowanych rozwiązań informatycznych. Nowoczesne, niebanalne oprogramowanie, o nieskomplikowanym interfejsie oraz obsłudze, która nie wymaga zdolności informatycznych to najlepsza reklama dla tej marki, która ma na swoim koncie wiele godnych pozazdroszczenia sukcesów branżowych na krajowym gruncie.

Więcej na stronie: http://www.streamsoft.pl/

Author

Uwielbiam nowe technologie oraz wszelkiego rodzaju gadżety (ale tylko te użyteczne). Pochłaniam nowości i ciekawostki związane z technologią. Uważam, że technologia może nam bardzo pomóc (o ile będzie używana z rozwagą). Na etacie programuję w JavaScript, w wolnej chwili cykam zdjęcia.

1 komentarz

  1. crm more7 Reply

    Systemy CRM są ogromną pomocą dla środowisk biznesowych. Cieszący jest fakt, że coraz więcej, nawet małych firm, zaczyna korzystać z tego typu rozwiązań i nie boi się inwestycji. Dzięki systemom klasy CRM i ERP można nie tylko dobrze zarządzać przedsiębiorstwem, ale i utrzymywać dobrą pozycję przy kapryśnych zmianach na rynku.

Skomentuj