Sportowe emocje będą jeszcze silniejsze, jeżeli kibice podczas meczu będą mogli na bieżąco śledzić jego przebieg. Wygodne oglądanie, płynny i wyrazisty obraz oraz najmniejsze szczegóły gry, które można dostrzec – takie możliwości niosą ze sobą nowoczesne tablice wyników.

Tablice wyników SCEO®SportLED znajdują zastosowanie w wielu miejscach, między innymi na boiskach szkolnych, salach gimnastycznych, halach widowiskowych, stadionach, basenach, czyli szeroko pojętych obiektach sportowych. Oprócz tablic, podczas tego typu eventów zastosowanie znajdą również bandy LED. Nowoczesne rozwiązania wkraczają więc również w dziedzinę sportu, dostarczając kibicom niezwykłe doznania.

Diodowe tablice wyników jak i bandy, dają możliwość wyświetlania różnorodnych treści. Do najpopularniejszych należy wyświetlanie wyników meczu, żółtych kartek czy zmian. Ponadto, na tablicach wyświetla się informacje dodatkowe, w tym reklamy od sponsorów. Odbywa się to więc nie tylko z korzyścią dla zamawiającego tablicę, ale również dla reklamodawcy.

Moc rozwiązań

Rozmiar tablicy zależy przede wszystkim od charakteru imprezy. Im większe, tym bardziej spektakularny efekt. Tablice zewnętrzne, np. wykorzystywane na stadionach, dostosowują swoją jasność do występującego nasłonecznienia. Zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne, charakteryzują się doskonale wyraźnym obrazem. Zapewniając perfekcyjną i krystaliczną jakość obrazu. Dodatkowo, zostały wyposażone w elementy, które wzmacniają ich konstrukcję.

Obsługa oprogramowania tablicy wyników jest bardzo prosta, co zawdzięcza intuicyjnemu programowi SCEO®. Zmiana treści jest możliwa w każdej chwili, również zdalnie, za pomocą monitorów dotykowych, w tym tabletów. Co istotne, oprogramowanie SCEO® dla tablic wyników jest kompatybilne z każdą dyscypliną sportową i nie sprawia najmniejszych problemów w użytkowaniu. To rozwiązanie nowoczesne i ponadczasowe, które uatrakcyjnia sportowe rozgrywki i podnosi emocje.

Tablice wyników SCEO®SportLED można stosować zarówno w budynkach, jak i w plenerze. Odporne na zmienne warunki atmosferyczne, gwarantują dobrą widoczność wyświetlanych treści oraz bardzo dobry odbiór wizualny. Producent tablic diodowych TDC Polska dostosuje SCEO®SportLED do każdego zamówienia.

Author

Uwielbiam nowe technologie oraz wszelkiego rodzaju gadżety (ale tylko te użyteczne). Pochłaniam nowości i ciekawostki związane z technologią. Uważam, że technologia może nam bardzo pomóc (o ile będzie używana z rozwagą). Na etacie programuję w JavaScript, w wolnej chwili cykam zdjęcia.

Skomentuj